Коли дитина ще маленька, батьки читають казки, вірші, щоб у нього розвивалася уява і фантазія. Дітям це просто необхідно. Книги розвивають дітей краще будь-яких методик, які можна знайти в інтернеті. Поки дитина ще не вирісла, книга познайомить її з миром, допоможе їй зрозуміти, як він влаштований, що є добро і зло, навіщо треба говорити правду і цінувати батьків і так далі. Також малюк буде поступово збагачувати свій словниковий запас і навчитися слухати, а це дуже важливо для подальшого розвитку.

Якщо ви бажаєте придбати казки українською мовою, то зробити це ви можете в нашому інтернет-магазині.

Але, на жаль, читати казки дитині недостатньо, щоб вона полюбила надалі книги і, відповідно, читала сама. Дитина полюбить книгу в тому випадку, якщо і сам батько її люблять. Тобто, якщо ви самі будете проводити час за читанням «для себе», то, дивлячись на вас, чадо почне повторювати і теж читати. Вам варто приділяти час вибору книг для нього.

Але що йому дасть в подальшому це читання?

Багато хто помилково вважають, що це марне заняття, якщо, звичайно, це не який-небудь підручник. Насправді, читання дуже корисно:

  • По-перше, книги є відмінним способом виховання, якщо, звичайно, вони підібрані з розумом. Так, дитина зможе зрозуміти, що потрібно для того, щоб стати гарним другом, як вийти із якогось конфлікту і так далі. Тобто, у дитини в голові буде складатися певна картинка, її можна назвати моделлю поведінки в тих чи інших випадках.
  • По-друге, читання допоможе дитині розвиватися в емоційному плані: вона буде переживати за героїв, радіти разом з ними чи плакати. Можливо, вона навіть зможе ставити себе на місце головного героя, тобто ототожнювати себе з ним.
  • По-третє, книга допоможе дитині зрозуміти, що добре, а що погано. Іншими словами, у нього з'явиться моральне ставлення до навколишнього світу.

Крім вище перерахованого, ваша дитина стане творчо розвиненою.

Нарешті, грамотність. Безсумнівно, читання дуже сильно впливає на грамотність і знання рідної мови. Тому вам варто придбати книги для своєї дитини на https://schoolbook.com.ua/catalog/kazki-na-kartoni/.

Які книги вибирати дитині?

У цьому питанні важливо розуміти, що читати потрібно саме ту літературу, яка підходить не тільки за віком дитині, але і за інтересами. Так, до п'яти років дітей краще всього знайомити з фольклорними творами:

  • вірші,
  • пісні,
  • коломийки,
  • лічилки і так далі.