Більшості людей знайомі ці неприємні відчуття, коли починається нежить. Особливо несолодко стає нам, коли відбувається сильна закладеність носу, виділення з носу, чхання. На фоні цього може розвитися головний біль, запаморочення, слабкість, піднятися температура. Якщо інші засоби не допомагають при таких проблемах з носовим диханням, то лікарі нерідко призначають пацієнтам синупрет краплі.

І дійсно, не варто терпіти неприємні симптоми і мучитись від задушливого нежитю, краще одразу звернутись до лікаря (лора чи терапевта, для дітей – педіатра), який і пропише вам дози приймання Синупрета. Це рослинний препарат, який зарекомендував себе з кращого боку і вже використовується багато років в нашій, та інших країнах. Виробляє його Німеччина, компанія Bionorica.

До його складу входять такі діючі речовини:

Ø  Трава щавлю;

Ø  Корінь горечавки;

Ø  Квіти бузини;

Ø  Квіти первоцвіту з чашечкою;

Ø  Трава вербени.

Синуперт відноситься до групи препаратів, які застосовують при застудних захворюваннях. А точним його показанням є хронічні та гострі запальні процеси в придаткових пазухах носа. Затяжний нежить, складний нежить, гайморити – все це відмінно лікує синупрет. Його рослинні компоненти мають високу біологічну активність, що дає їм змогу знімати набряк слизової оболонки носа, виводити мокротиння, знімати запалення, та підвищувати місцевий імунітет. Завдяки цьому препарату респіраторні віруси швидко пригнічуються, дренаж відновлюється, а секреція повністю нормалізується.

Вам може здатися, що у синупрет ціна дещо висока. І це так і є. Але зважаючи на те, що цей препарат вже довів на практиці свою ефективність та безпеку, можна вважати, що його вартість цілком виправдана. Адже по-перше, він повністю натуральний препарат, оснований на природніх компонентах (рослинах). По-друге, це німецька якість, якій довіряють тисячі користувачів. А по-третє, строк придатності даного лікарського засобу – 3 роки, тому купивши його один раз, ви зможете користуватись ним досить довго.

Серед протипоказань до прийому крапель Синупрет слід виділити:

Ø  Індивідуальну чутливість до будь-якого компоненту цього препарату;

Ø  Алергічні реакції на різні види первоцвіту;

Ø  Пептичну виразку.

Вагітним жінкам можна застосовувати цей препарат, але тільки в тому разі, якщо це дозволяє лікар, і якщо користь буде перевищувати ризики для плода.

Щодо взаємодії з іншими ліками, то згідно медичної інструкції, синупрет не показав себе як взаємодіючий препарат ні з яким лікарським засобом. Тож його можна приймати паралельно з прийомом будь-яких інших препаратів. Також не тільки можливо, а й доцільно в разі необхідності комбінувати синупрет з антибіотиками.

Якщо у вас залишилось багато питань по лікарським засобам, і зокрема, про синупрет, то ви можете отримати безкоштовну інформацію на порталі ProMedic. На цьому сучасному сервісі ви знайдете актуальну інформацію не тільки про ліки, а й про їх аналоги. Щоб не задавати своєму лікарю тисячу і одне запитання про той чи інший препарат, краще самому прочитати це на порталі ProMedic. Тут навіть можна написати лист в службу підтримки, і отримати відповідь, якщо щось вам не зрозуміло, чи якусь важливу інформацію про лікарський засіб ви не знайшли.

Що ж стосується крапель Синупрет, то варто відзначити, що від них можуть бути такі побічні реакції, як висипання, припухлість обличчя, задишка, нудота, блювання, діарея, набряк Квінке, свербіж. Але ці прояви були зафіксовані у досить рідких випадках. Якщо щось подібне ви стали помічати після прийому Синупрет, то слід негайно звернутися до свого лікаря.