Xiaomi Mi Band 3Новий розумний браслет Xiaomi Mi Band 3 вже з'явився в користуванні багатьох щасливчиків. На підставі їх досвіду і численних тестів можна виділити плюси і мінуси новинки. Як виявилося не все так гладко і є що обговорити.

Розумний браслет Xiaomi цікавий багатьом завдяки ряду функцій, які в ньому присутні. Крім фітнес функцій, пристрій оснащений досить точним пульсомірів і здатне працювати з повідомленнями зі смартфона, а також керувати дзвінками. І все це «упаковано» в стильну капсулу, яка здатна витримувати занурення до 50 метрів. Звичайно, це бюджетний трекер, але багатьом важливі ті чи інші особливості при покупці.

Плюси Mi Band 3

Можна виділити декілька сильних сторін.

Дизайн

Дизайнери з Xiaomi дійсно молодці, вони не стали пропонувати покупцеві новий продукт в старому дизайні, як це робить та сама Apple, а допрацювали успішний гаджет, давши йому сучасне обличчя. Трекер виглядає досить стильно. Безумовно, що дизайн - одна із сильних його сторін.

Сенсорний дисплей

Дисплей Xiaomi Mi Band 3 сенсорний, а значить керувати ним стало в рази простіше. Кнопка теж сенсорна.

Функції

Внаслідок збільшеного OLED дисплея (до речі, він став яскравішим і більш читабельний на сонці, ніж попередник) користувач отримує більше інформації. Розробники додали функцію «додатковий дисплей», тепер інформацію на екрані можна розділити на 2 або 3 частини, щоб одночасно отримувати інформацію відразу за кількома показниками. Наприклад, поєднати секундомір і один зі спортивних режимів.

Активувати дисплей можна і при помаху руки. Захотіли подивитися час або ще щось - піднімаєте зап'ясті з браслетом і екран активований.

Комплектація Xiaomi Mi Band 3

До плюсів браслета можна віднести і можливість управління викликами. При дзвінку на смартфон, з яким синхронізований Mi Band 3, на пристрій приходить повідомлення з інформацією про виклик. Ви можете відхилити його або відключити вібрацію і дзвінок, сам виклик при цьому не зникає. Також є функція пошуку телефону.

Інженери додали NFC, вона присутня в спеціальній версії браслета, продажі якого почалися в вересні 2018 року. Завдяки цьому модулю, стануть доступні безконтактні платежі!

У фітнес трекері передбачено кілька режимів для спорту. Вони задають тренування і дозволяють відстежити навантаження в додатку на смартфоні.

Захист

Xiaomi Mi Band 3 отримав неймовірні показники щодо захисту від вологи та пилу. Він має стандарт IP67 і здатний витримувати занурення до 50 метрів (тиск в 5ATM). Неймовірний показник для пристрою в такій ціновій категорії. В цілому, сама капсула виглядає більш надійно.

Ціна

Основна фішка продукції Xiaomi - ціна! Mi Band 3 коштує від $ 26, фітнес браслет став «народним» якраз завдяки низькій ціні, і компанія продовжує цю тенденцію.

Ця модель так само має і мінуси, але радує те що їх зовсім мало.

Мінуси

Багато власників нових трекерів у своїх відгуках говорять про те, що капсула випирає з ремінця, тим самим при використанні можна випадково зачепити екран і як наслідок отримати подряпину або скол. Ще одним мінусом є те, що в браслеті можна пірнати під воду до 50 метрів, але при цьому в них відсутній спортивний режим для плавання.