Загальновідомо, що останніми роками значно підвищилася увага до страв східної кухні – в усіх країнах світу залюбки смакують ними, бо вони завжди відзначаються поживністю і є легкими для організму людини. На першому місці  ще здавна розташувалися страви японської кухні, особливо різноманітні види суші – мабуть, зараз немає такого куточка на Землі, де б їх не знали і не готували! В Україні також багато закладів можуть запропонувати відвідувачам цю смачну і корисну страву – але де ж усе-таки її готують найкраще? Бо не є секретом, що більшість сьогочасних людей добре знає, з чого складаються суші – але не завжди отримують у замовленні  страву за оригінальним рецептом.

Звісно, ми не можемо із стопроцентною впевненістю відповісти на це питання: смаки у кожної людини індивідуальні. Але те, що у закладі Катана Львів виготовляють найкращі суші і місті – беззаперечно! Тут вас нагодують не лише смачно, але й за справжніми японськими рецептами – про це подбають професійні кухарі, які багато років опановували східні технології виготовлення автентичних страв. Адже суші – це не лише приємний смак та різнобарвна «веселка» кольорів на тарілці, а ще й турбота про власне здоров’я : усі компоненти є натуральними та отримали сертифікати якості, відповідні світовим стандартам.

У нашому закладі досить великі порції: в меню вказані дійсна вага всіх виробів, тож звертайте на це увагу при замовленні і намагайтеся вірно розрахувати свої можливості. Приємною дрібничкою буде дізнатися, що імбир, васабі та соєвий соус наш клієнт отримує безкоштовно, як і палички для їжі. Також безкоштовною є доставка наших виробів у Львові – скористайтеся цією нагодою на будь-якому святі або вечірці…або й звичайного вечора, коли вам заманеться поласувати смачними суші від Катана Львів! Якщо потрібно, ми доставимо ваше замовлення і за межі Міста Лева – вкажіть потрібну адресу,і суші для вас прибудуть якнайшвидше!

Для того, щоб оформити замовлення, зателефонуйте нам за номерами,зазначеними на сайті, або зробіть його онлайн - ми працюємо для вас щодня, а замовлення приймаємо з 12:00 до півночі. Після отримання  ви сплачуєте необхідну суму нашому кур’єрові. 

Наші постійні клієнти вже оцінили гнучку систему знижок та спеціальних бонусів, а також акції, що проводяться досить часто – приєднуйтеся до них та починайте користуватися цими вигідними пропозиціями!