Картинки по запросу ваннаНайвірніший і поширений спосіб повернути ванній колишню білизну і красу - реставрація ванн рівне рідким акрилом. Цей метод має на увазі заливку на поверхню ємності спеціального матеріалу, який надає блиск, гладкість, легко миється і служить довгі роки. Це найкращий варіант для реставрації старої сталевої, пластикової або чавунної ванни і душових піддонів.

Навіщо реставрувати ванну

Якщо ванна в силу своїх років служби не піддається чищенню, але господар не хоче її міняти, найкраще оновити верхній шар. Це можна зробити способом нанесення нової емалі, фарбування або методом наливна ванна. Така процедура має ряд переваг перед заміною ванни на нову:

  • Економія коштів. Куди дешевше зробити ремонт старої ємності, ніж встановити нову.

  • Немає потреби руйнувати ванну кімнату і розбивати кахель або інше настінне покриття.

  • Процедура проводиться протягом двох-трьох годин і висихає вже через дві доби.

  • Термін служби. Покриття якісним акрилом прослужить 15-17 років без відколів і тріщин.

  • Ремонт не вимагає перекриття води і заміни комунікацій.

Таким чином, зрозуміло, що реставрація ванни акрилом набагато простіше, швидше і надійніше установки нового сантехнічного обладнання. Більше о перевагах даного методу читайте на https://vanna.in.ua/regionu/11-restavracia-vann-rivne.html.

Склад і переваги рідкого акрилу

На сьогоднішній день на ринку представлено безліч різновидів акрилу для реставрації від різних виробників. Основним компонентом таких засобів є акрил — полімер-термопластик.

Епоксидна смола сприяє затвердінню покриття. Як правило, в продаж для ремонту старих ванн надходять комплекти з двох компонентів: затверджувач і акриловий напівфабрикат. Перед нанесенням вони змішуються і виходить готовий матеріал для заливки на поверхню ванни.

Жми на https://vanna.in.ua/regionu/14-ivano-frankivsk.html та замовляй реставрацію своєї ваннии!