Очищення колісних дисків - дуже складний процес, набагато складніше, ніж чистка кузова або салону автомобіля. До цього процесу варто підходити відповідально, підготуватися заздалегідь. Колеса постійно їздять по асфальту, налипає бітум, частинки, які з'являються з-за зносу колодок, тому найкращим виходом стане очищувач дисків.

Особливості застосування очищувача дисків

Чистка колісних дисків вимагає спеціальних засобів, які допоможуть впоратися з цими забрудненнями. Не всім підходить регулярне очищення машини на мийці, досить дорого. Багатьом здається, що процес мийки виглядає дуже просто, достатньо намочити і протерти. Насправді ця робота займає багато сил, до того ж слід вибирати очищувач дисків, який буде здатний впоратися з бітумом, застарілим забрудненнями.

Варто також визначитися, чи немає в його складі частинок, які можуть нашкодити покриттю. Не варто для цих цілей використовувати очисники для колодок або інші хімічні засоби, вони можуть значно нашкодити лакофарбового покриття, залишити подряпини. Вони не зможуть гідно впоратися з глибоко в'їдаються плямами.

Переваги застосування очищувача дисків

Тільки якісний очищувач дисків зможе відмити не тільки деталі авто, але і мотоциклів та інших транспортних засобів. Серед особливостей засобів для очищення колісних дисків слід виділити склад, вони повинні включати в себе компоненти на основі тензидов. Такі засоби здатні проникати глибоко в плями, розчиняти їх. Такі плями легко видаляються з поверхні, а повторні забруднення з'являються не швидко. Такі засоби безпеки застосовувати, в їх складі немає кислот і біологічних забруднень.

Засіб швидко поширюється, володіє прекрасним очисним ефектом. Якщо ви будете регулярно користуватися очищувачем дисків, то автомобіль буде виглядати як новий. При виборі засобу слід вивчати відгуки, багато автомобілістів завжди залишають відгуки про тих засобах, які є по-справжньому ефективними. Не варто думати, що ви зможете самостійно впоратися підручними засобами, чистка автомобільних дисків - дуже складний процес, який вимагає особливого підходу, а головне, застосування особливих засобів. Автохімія потрібно кожному водієві, важливо, щоб в список засобів входив якісний очищувач дисків, який надасть неоціненну допомогу в збереженні ідеального образу коліс машини.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.