Кожну хвилину в світі обов'язково щось відбувається. Як же хочеться чути більше хороших новин, але все частіше тільки погані. Але і без них життя буде не життя. Одні люди з'являються на світло, а інші йдуть, але прикро, коли світ втрачає талановитої людини, яка б могла стільки ще зробити. Сьогодні стало відомо, що пішов з життя знаменитий режисер, який зняв два десятка кінострічка, в тому числі Володаря кілець. Він пішов на 80 році життя, причина смерті поки не була озвучена. Весь світ приголомшений цією новиною і тужить за талановитій людині. Інші новини світу можна прочитати на нашому сайті.

Свіжі події світу

За весь час існування життя на землі, стільки цікавого сталося. Скільки знаменитих і легендарних людей після себе залишили незгладимий слід, що навіть сьогодні про них згадують і пам'ятають. Ось і сьогодні довелося знову заговорити про Енштейна. Адже історикам вдалося виявити старовинне лист Енштейна в якому він писав про релігію. І саме цей рукопис було виставлено на черговому аукціоні, щоб колекціонери могли придбати його для своєї колекції, стартова ціна цієї унікальної речі - 11,5 млн. Доларів. Цей лист піднімав релігійні питання, які були адресовані ще одній легендарній особистості - Еріха Гуткінду. Незважаючи на високу ціну, лот все ж був проданий, але ось тільки віддали його за 2,8 млн. Доларів. Є ще ті, хто хоче за невеличкий клаптик паперу платити такі величезні суми.

І знову в Москві закривають всі вокзали, а людей евакуюють. З'явилася інформація, що вокзали замінували. Кінологи з собаками шукають підтвердження, але поки нічого не знайшли. На гарячу лінію правоохоронних органів РФ надійшов дзвінок, в якому анонім повідомив, що всі вокзали Москви заміновані. На що органи відразу ж зреагували і зробили все можливе, щоб запобігти черговій трагедії.

ЦБ оголосив нові правила, які зможуть значно обмежити роботу обмінників. Банк Росії зажадав від усіх кредитних організацій, що працюють на території країни посилити контроль за всіма валютними операціями. Тепер щоб купити валюту потрібно буде пред'явити довідку з місця роботи або податкову декларацію за формою 2-ПДФО.

Це ще не всі світові новини. Дізнатися більше можна, якщо відвідати наш сайт, клікнувши на посилання https://znaj.ua/ru.