розбірні пластинчасті теплообмінникиУ різних сферах діяльності часто виникає необхідність організувати передачу тепла від гарячого джерела до холодного середовища або поверхні. Саме з цією метою використовується сучасний розбірний пластинчастий теплообмінник. Функціональний пристрій складається з декількох пластин, які розташовуються між двома плитами (рухомою і стаціонарною).

Використовується розбірний теплообмінник в багатьох сферах. Він необхідний у комунальному господарстві, будівництві, великої енергетиці, харчовій промисловості. Устаткування необхідно для організації систем опалення, холодопостачання, парового обігріву, вентиляції. Детальніше про застосування розбірних теплообмінників можна дізнатися на сторінці https://ankort.com/ua/razbornye-plastinchatye-teploobmenniki/. Тут представлено детальну інформацію про це обладнанні.

Переваги розбірних пластинчастих теплообмінників

Можна назвати кілька причин, за якими обладнання так затребуване:

  • Компактні розміри. Досягаються виробником за рахунок продуманої конструкції обладнання. Компонування теплообмінної поверхні ефективне.
  • Практичність. Апарат простий в обслуговуванні. Він не вимагає технологічно складних робіт. При необхідності прилад можна легко розібрати і зібрати, не вдаючись до зварювання. Устаткування ремонтопригодно. Є можливість замінити пошкоджені пластини або прокладки.
  • Варіативність. Якщо виникла необхідність збільшити робочу площу, можна просто додати в конструкцію кілька нових пластин.
  • Ефективність. Устаткування відмінно справляється зі своїми завданнями.
  • Економія. Обладнання коштує порівняно недорого, дозволяє скоротити експлуатаційні витрати. Купівля окупається за кілька місяців або до трьох років.

Зрозуміло, багато що залежить від виробника. Продукція компанії Ankort привертає доступною вартістю – в ній задіяна мінімальна кількість деталей зарубіжного виробництва, компанія використовує власні преси для створення пластин і ділянку ГТВ при розробці прокладок. Виконуючи всі роботи, фірма бере на себе повну відповідальність за кінцевий результат. Конструкція обладнання ретельно продумана, виробник збільшив зазор між пластинами. До того ж ним передбачені гладкі синусоїдальні гофри. На офіційному сайті https://ankort.com/ua/ читайте докладніше про переваги пластинчастих теплообмінників від Ankort.