На тлі постійного збільшення цін на нафтопродукти власники автотранспорту все частіше замислюються про використання альтернативного палива. Електрокари досить повільно заміщують на українських дорогах авто, що працюють на бензині. Зате постійно збільшується популярність газобалонного обладнання.

ГБО від магазину Kangaz

Інтернет-магазин Kangaz має великий досвід у сфері продажів газобалонного обладнання, яке забезпечує можливість автомобілям працювати на двох видах палива: на бензині та газі. За прогнозами експертів через кілька років буде переобладнано на споживання газу кожен п’ятий автомобіль. Встановлення ГБО має цілий ряд переваг:

  • обладнання робить користування транспортом економнішим, дозволяючи вдвічі зменшити витрати на придбання пального;
  • більш плавною та тихою стає робота двигуна внаслідок зменшення навантаження на циліндропоршневу групу;
  • збільшується робочий ресурс ДВЗ;
  • можливість використання двох видів палива дозволяє подолати вдвічі більшу відстань без дозаправлення;
  • зменшується викид шкідливих речовин.

Нові моделі редукторів торгової марки Tomasetto

Компанія Kangaz пропонує водіям автомобілів з газобалонним обладнанням нову модель редуктора tomasetto at-09 nordic від італійського виробника. Модель оснащена подвійною мембранною системою, що дозволяє компенсувати вихідний тиск редуктора при збільшеному навантаженні двигуна. У порівнянні з аналогічними моделями мембрани редуктора від Tomasetto демонструють більшу стійкість до хімічно активних середовищ, камера обігріву має більші розміри.
Завдяки удосконаленням, в моделі скорочено час впорскування на середній та високій потужності. Покращено контроль швидкості впорскування на холостому ходу.
Модель протестована в лабораторії компанії, її вже можна придбати в магазині Kangaz.

В редукторі tomasetto artic присутні електромагнітний клапан та фільтр. Додатково у газовому редукторі передбачено нагрівання пропану на виході. Це забезпечує вищу подачу LPGпрі газовій установці. Редуктор Tomasetto Artic AT-09 створено для двигунів потужністю 120 – 240 к.с. та температурою не нижчою – 250 С.

Онлайн-магазин пропонує власникам автомобілів у різних регіонах України придбати газобалонне обладнання за помірними цінами. Менеджери компанії проконсультують водіїв щодо переваг та недоліків систем ГБО.