Різноманітні сучасні матеріали для будівництва пропонує компанія-дистриб'ютор Оксамит-Інтер. Ця компанія Будівельні матеріали в Україніє лідером серед імпортерів будівельних матеріалів високої якості. Компанія Оксамит-Інтер представляє світові бренди виробників. Пропонований до вибору перелік зразків налічує більше 4000. Можливості вибору величезні. Зразки з переліку Ви можете приміряти безпосередньо на об'єкті будівництва для отримання поради в підборі кольору та фактури.

В умовах сучасного будівництва знаходять застосування, як традиційні, так і сучасні матеріали. Сучасні будівельні матеріали пропонує компанія Оксамит-Інтер — дистриб'ютор високоякісних будматеріалів в Україні.

Ви можете в Оксамит-Інтер знайти та придбати: керамічні блоки, облицювальну плитку і цеглину, фасади навісні, будівельні суміші і хімію, сланець та керамічну черепицю, покрівельне оснащення, водостоки, вікна мансардні та клінкерну брущатку.

Багато пропонованих нашою компанією сучасних будматеріалів для будівництва будинків дозволяють відчути вигоду від їх застосування. Професіоналізм наших фахівців внутрішнього і зовнішнього стилю і дизайну будинків, що стажувалися на будівлях у Німеччині і Польщі, дозволяє вирішити складні ситуації. Наші фахівці надають допомогу у виборі виробника, якості, фактури, кольору будівельного матеріалу для будівництва. Ваші витрати відповідатимуть оптимальному вибору.

Сучасні будинки проектують з сучасних будівельних матеріалів

Застосування сучасних матеріалів для будівництва будинків гарантується характеристиками, що підвищують:

  • довговічність експлуатаційного періоду;
  • міцність усіх елементів будинку;
  • стійкість по відношенню до агресивних середовищ;
  • протикорозйність;
  • вологостійкість.

Застосування сучасних будівельних матеріалів для будівництва забезпечує: можливість отримання різноманітності архітектурних рішень у будівництві; поліпшення використання об'ємів архітектурних форм фасадів і їх планування; зміну фізичних характеристик будівельних об'єктів; зниження витрат на будівництво, експлуатаційних і ремонтних витрат; скорочення термінів будівництва; підвищення рентабельності будівельних робіт.

Наприклад, керамічні блоки лінійки Porotherm 44 EKO+ замінюють за теплоізоляційними характеристиками 3,5 метри цегляної стіни з маркою міцності М100. Якщо Ви займаєтесь будівельними роботами, придбати якісні будівельні матеріали в Україні ви зможете у компанії Оксамит-Інтер.