Як важливо — дати людині надію на "нове життя" ... І з протезами, ортезами на нижні кінцівки від компанії "Орто-Крок" пацієнти з вродженими вадами опорно-рухового апарату чи після ампутацій кінцівок знаходять воістину нове, активне, насичене простими щоденними радощами життя, в якому по-новому усвідомлюють цінність кожного руху тілом.

Замовити протез і ортез ноги https://ortokrok.com/facilities можна зателефонувавши за контактними номерами телефону або написавши листа на електрону адресу компанії.

Орто-Крок - компанія, яка допомагає людям

Безоплатне забезпечення осіб та дітей з інвалідністю ортопедичними ортезами, протезами — спеціалізація підприємства "Орто-Крок". Окрім виготовлення протезно-ортопедичних засобів найвищої якості компанія пропонує послуги у сфері реабілітації пацієнтів, які мають порушення функцій нижніх кінцівок.

Безкоштовні протези для інвалідів https://ortokrok.com виготовляються з найсучасніших матеріалів з використанням нових технологій. Оскільки підприємство має власне виробництво, у нього є можливість випускати протези гомілки ноги або інші, ортези для дітей за індивідуальними мірками.

Яку продукцію випускає Орто-Крок

На сторінках сайту компанії можна знайти такі вироби:

  1. Протези гомілки, стегна, стопи.
  2. Ортези на гомілкостоповий суглоб, коллінний-гомілковостоповий суглоб — стопу, на колінний суглоб.
  3. Протези для купання.
  4. Протези гомілки або стегна із вкладишем, який виготовлений з силіконової композиції. Хто може замовити безкоштовне забезпечення ортезами и протезами

Замовити такі вироби згідно чинного законодавства України можуть:

  1. Люди, які мають інвалідність через порушення стану здоров’я нижніх кінцівок або які лишилися їх.
  2. Діти-інваліди.
  3. Інші особи, які мають вади та підпадають під визначені законом категорії. Щоб отримати безкоштовні дитячі ортези, протези суглобів треба звернутися до представників компанії. Далі необхідно буде пройти попередній огляд в приймальні підприємства та отримати рекомендації спеціаліста щодо правильного підбору протезно-ортопедичного виробу. Потім знадобиться зачекати короткий проміжок часу, який піде на виготовлення протезу, та забрати готовий виріб чи замовити доставку поштою.

Відчуйте знову всю радість руху з якісними протезами та ортезами від Орто-Крок.Дзвоніть прямо зараз. Не зволікайте!!