Купувати приблизний розмір купального комплекту дуже ризиковано, оскільки можна помилково вибрати модель і тоді вона просто буде лежати, і припадати пилом на полицях шафи. Для того, щоб купити купальник і пляжний одяг в інтернет-магазині Amarea.kiev.ua слід точно знати свій розмір, адже нікому не хочеться витрачати свої гроші в порожню.

 

Як вибрати розміри купальників

Всім хочеться підібрати для себе ідеальний пляжний наряд, тому необхідно вимірювати свої параметри дуже ретельно. Багатьом хочеться вибрати модель на розмір менше, але в подальшому вона не зможе зробити вашу фігуру стрункішою. Вона навпаки підкреслить наявні недоліки. Адже купальники, розміри яких будуть правильними, сидітимуть на фігурі як друга шкіра.

 

В інтернет-магазині Amarea.kiev.ua можна знайти колекції купальників різних брендів, тому тут варто застосовувати різні маркування моделей (російська, європейська і міжнародна).

 

Як правильно зняти мірки

 

Знімати мірки обов'язково, навіть якщо ви точно впевнені, що знаєте свій розмір. Це ж зовсім не боляче і часу йде мало, тому не полінуйтеся і заміряйте об'єм грудей, стегон і талії.

 

Перед тим, як почати вимірювати своє тіло, слід надіти зручне білизну і взяти в руки сантиметрову стрічку. Для того, щоб дізнатися обсяг стегон, стрічку потрібно тримати горизонтально по самим виступаючим точкам сідниць. Обсяг талії змиритися таким же чином. Варто відзначити, що не варто натягувати і сильно послаблювати стрічку, так мірки можуть вийти не зовсім вірними.

 

З виміром обсягу грудей варто трохи попрацювати, саме тут необхідно зробити кілька вимірів. Перший - дізнатися обсяг під грудьми, а другий - по самим виступаючим точкам бюста (так можна дізнатися «повноту» чашечки). Роблячи другий завмер, слід направити стрічку по самим виступаючим точкам грудей, а вже на спині підняти трохи вище і провести над лопатками. Отримані дві цифри, необхідно розділити на 6 - це і буде значення «повноти» чашки (у всіх системах воно позначається англійськими літерами, починаючи з «А»). приклад:

 

• А - різниця підрахунків 12-14 см;

• В - 13-15 см;

• С - 15-17 см;

Купальники, чашка D - це 18-20 см.

 

Всім відомо, що розмірів існує багато, а головною перевагою інтернет магазину Amarea.kiev.ua є те, що тут можна знайти, як купальники на 48 розмір, так і моделі на 56 розмір. Зробивши правильно виміри, ви не тільки полегшите собі пошук правильного пляжного комплекту, але і зможете вразити всіх своїм вибором.