Робочі комбінезони використовують люди різних професій.

Такий одяг захищає робітника від можливих травм на виробництві, від переохолодження або, навпаки, занадто високої температури, від виробничого пилу та інших забруднень. Компанія Tornado пропонує широкий вибір робочих комбінезонів та напівкомбінезонів. На сайті https://tornado.kiev.ua/ua/spetsodezhda/spetsodezhda-rabochaya легко замовити будь-яку кількість робочого одягу потрібного розміру. Також можна пошити партію комбінезонів за власними параметрами.

Особливості робочих комбінезонів

Конструкція напівкомбінезону вдало поєднує робочі штани й фартух. Комбінезон відрізняється від напівкомбінезону тим, що повністю захищає тіло людини, адже складається з суцільних штанів та кофти або куртки (залежить від сезону). Вибираючи для своїх працівників такий вид одягу, роботодавець може забути про необхідність придбання великої кількості різних одиниць спецодягу. 

Експлуатаційні характеристики робочих комбінезонів залежать від матеріалу, з якого вони пошиті. Тканина для робочого одягу має бути досить міцною, але водночас приємною до тіла, а також добре пропускати повітря, аби шкіра людини «дихала». Дуже часто для пошиття комбінезонів використовують льон або щільну бавовну. Часто клієнти замовляють пошиття одягу з тканин останнього покоління, що складається з синтетичних та натуральних волокон. Вибираючи матеріал, слід переконатися, що він буде добре пратися та витримувати механічні навантаження. Інакше робочий комбінезон швидко втратить свої первинні зовнішні характеристики або ж узагалі порветься. Більшість користувачів віддають перевагу досить просторому, але приталеному фасону костюма.

Переваги робочого одягу

Робочі комбінезони та напівкомбінезони від «Торнадо» мають низку очевидних переваг:

 • Практичність – не заважають рухам, що сприяє високій продуктивності праці, можуть використовуватися в умовах підвищеної температури.
 • Економія. Комбінезон – це одяг 2 в 1. Він складається зі штанів та фартуха або кофти чи куртки, тому не треба купувати ці предмети одягу окремо.
 • Комфорт. Напівкомбінезони мають зручні лямки, які дають змогу корегувати розмір відповідно до зросту та комплектації працівника.
 • Корпоративність. На комбінезон можна нанести будь-які логотипи, символіку чи атрибутику, а також доповнити його фірмовою футболкою.
 • Продуманий крій. Конструкція комбінезону передбачає наявність великих та малих кишень, у яких можна зберігати особисті речі, наприклад, мобільний телефон, ключі або робочі інструменти.

Сфера використання

Комбінезони можна одягати для виконання робіт у приміщенні та поза ним. Сфера використання такого одягу досить широка. Їх доцільно придбати для:

 • працівників промислових підприємств;
 • будівельників;
 • комунальників;
 • автослюсарів;
 • заправників автостанцій;
 • монтажників;
 • садівників;
 • підсобних працівників тощо.

Особливості замовлення

На сайті компанії Tornado можна придбати робочі комбінезони оптом та в роздріб. Для цього потрібно зв’язатися з менеджером магазину за телефоном, зазначеним на сайті. Також тут можна замовити спецпошиття одягу з нанесенням логотипу різними способами. Подати заявку на пошиття одягу можна і в електронному вигляді, скориставшись спеціальним вікном. Потрібна консультація? Тоді швидше натискайте на кнопку «Допомога фахівця».

«Торнадо» – це якісний одяг для робітників будь-яких спеціальностей за приємною ціною!