Класичні штори ніколи не вийдуть з моди, проте вони можуть підходити не до будь-якого інтер'єру. Добре, що на сучасному ринку з'явилася гідна заміна їм – рулонні штори день ніч львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanniny-rolety/).

Рулонні штори являють собою відрізок тканини, який при підйомі спеціального механізму скручується на валу, а при опусканні цього механізму розкручуються по всьому периметру вікна. При цьому вони відрізняються за типом поверхонь, малюнка і по светопроникновению.

Залежно від першого критерію штори можуть бути декількох видів: відкритими, касетними і рольшторамі для мансардних вікон.

У нас ви можете купити металопластикові вікна львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/).

Самим поширеним на сьогоднішній день є відкритий тип рулонних штор. Він характеризується відсутністю касет, а їх принцип роботи дуже простий. Полотно мотається на валик, розташований зверху вікна на кріпильних елементах. При цьому користувачеві не потрібно боятися, що штора не ляже рівно, так як для цього служить спеціальний навіс. Щоб така штора не відхилялася від вікна, у неї є напрямна волосінь. Та навіть в стані провітрювання, полотно щільно прилягає до скла.

У нас ви можете придбати також віконний провітрювач львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/vikonnyy-provitryuvach/).

У касетних шторах тканина мотається на валик, який прихований касетним коробом. Це дозволяє не порушити гармонійний зовнішній вигляд вікна.

Мінікассетний вид штор відрізняється від інших видів тим, що їх вал захований в спеціальний короб, який має скошену форму. При цьому мінікассета встановлюється у віконний отвір, тому не займає зайвого простору. Вона підбирається з отвору вікна і повністю повинна його закривати.

Рольштори були розроблені з урахуванням особливостей вікон мансарди. Ці моделі складаються з касети, кріплень і додаткових елементів, які можуть поєднуватися з зовнішнім виглядом вікон для мансарди.

Ексклюзивними моделями вважаються рулонні штори, створені з важких тканин для затемнення великих вікон. 

http://www.62.ua/list/22728