Регулярні подорожі роблять людину щасливішою. Краще вибиратися частіше в інші міста, щоб підбадьоритися, отримати яскраві емоції. Мрієте про подорож на море? Саме час дізнатися про вітчизняні курорти на узбережжі. Досить популярним містом є Кирилівка. Дістатися сюди можна швидко і з комфортом – підбирайте рейс на happy way. Один з популярних маршрутів – Харків - Кирилівка. Дістатися на курорт можна і з інших міст. Уточнити розклад автобусів вдасться на сайті happy-way.com.ua.

Компанія залучає клієнтів різноманітністю рейсів, помірними тарифами, комфортними автобусами.

Що подивитися в Кирилівці?

Приморське містечко невелике, але добре розвинене в інфраструктурному плані. Тут можна провести час в будь-якій компанії – сім'єю і дітьми, друзями, другою половинкою.

Щоб провести час максимально насичено, слід відразу після бронювання місць на happy-way.com.uaзайнятися складанням маршруту.

Перші об'єкти, які треба включити – пляжі, кафе та дискотеки. Саме тут проходить основна частина відпустки. Щоб урізноманітнити дозвілля, включіть в план дня відвідування "Сафарі". Тут гарантовано сподобається любителям безпечного екстриму. Розважальний центр чекає у себе гостей різного віку.

Для малюків тут передбачено чимало атракціонів та гойдалок. Діти можуть освоїти навички водіння електрокарів. Популярний об'єкт – басейн «Лайнер». Наповнений резервуар м'ячиками. Підкорити його можна на електролодці.

Старші діти можуть освоїти батут "Монстр" або відвідати водні гірки. Для них же встановлена ​​карусель-ланцюжок. Діти, яким подобається швидкість, можуть покататися на квадроциклах.

Де провести час дорослим? Для них працює кафе-бар.

Приморські курорти приваблюють туристів своїми аквапарками. Є подібний об'єкт і на території Кирилівки. Розташований аквапарк зручно в самому центрі курорту.

Розвинена інфраструктура парку приваблює як дітей, так і дорослих. Різноманітні гірки і басейни, понад тридцять атракціонів, численні ігрові майданчики урізноманітнюють водне дозвілля.

Треба відзначити величину об'єкта. Це один з найбільших аквапарків в Європі. Його відвідують тисячі людей.

Необов'язково розважати дітей самостійно. Дорослі можуть вдатися до послуг аніматорів, щоб відволікти дітей.

Хочеться поспілкуватися з тваринами? Тоді в маршрут варто включити відвідування дельфінарію. Величезний комплекс дивує розвинутою структурою. Тут регулярно проходять шоу-програми. Крім дельфінів у виступах беруть участь морські котики.