Картинки по запросу Буріння свердловин

Чи існують такі люди, які жодного разу не замислювалися б над важливістю вживання чистої води? Напевно, ні. Говорити про позитивний вплив чистої води на здоровя людини можуть говорити нескінченно лікарі, дієтологи та прихильники популярного у наш час ЗОЖу. Від вживання чистої води виводяться шлаки з організму, підвищується еластичність судин, покращується стан шкіри. Нажаль, міські організації з водопостачання не можуть забезпечити населення якісною водою, бо очисні споруди служать багато десятиліть, та неспроможні очистити воду до потрібного рівня, придатного до споживання.

Але ж звідки взяти чисту воду? Якщо проект будівництва складається ретельно та планується забезпечення водою із окремого джерела, варто звернути увагу на буріння свердловини згідно побажань замовника та наявних умов. Вся потрібна інформація щодо буріння свердловин у Києві та по Київській області представлена тут.

Компанія «Артезбур» створена у 2006 році. На даний момент спектр послуг розширився та включає такі роботи:

1.    Буріння свердловин «під ключ». Роботи проводяться на всіх видах грунта (пісок, глина, піщаник). Територіально буріння може здійснюватися на Харківському, Полтавському, Бучацькому, Сеноманському водоносних горизонтах. Конструкції можуть буди виконані в одну колону (від 20 до 120 метрів), дві (40-150 метрів) та від трьох та більше колон (90-220 метрів). Всі матеріали, що використовуються, відповідають технічним вимогам ДСТУ, а обладнання, яке використовує «Артезбур» - від світових виробників AquaSystem, Ecosoft, Pedrollo, GrundFos.

2.    Сервісне обслуговування свердловин. Своєчасний контроль та перевірка обладнання, тиску гідроакумулятора, заміна деталей. За весь час роботи компанії зареєстровано лише 1,3% звернень за гарантією. Причини таких звернень спеціалісти «Артезбур» усувають в найкоротші терміни.

3.    Очистка води та її підготовка для споживання. Фахівці проведуть ретельні дослідження води і, якщо потрібно, змінять параметри та відповідне налаштування обладнання.

Переваги «Артезбур»

-       безкоштовна консультація з будь яких питань щодо буріння – починаючи з вибору місця до підбору обладнання;

-       гарантія на виконані роботи та встановлене обладнання на протязі 1 року;

-       видача паспорту на кожен проект;

-       оплата здійснюється згідно фактично пробурених метрів.

«Артезбур» - найчистіша вода з глибинних надр української землі

для кожного клієнта.