У сучасному світі вже не потрібно говорити про шкоду електромагнітного випромінювання, доводити необхідність захисту від його впливу, а проблема конфіденційності та збереження інформації в цифровому вигляді на комп'ютері або сервері взагалі набуває світового масштабу.

Якщо вас цікавить захист від електромагнітних випромінювань, то вам варто відвідати інтернет-магазин Наномаркет та ознайомитися з його асортиментом!

Самим ефективним і дієвим способом захистити себе, свою сім'ю і, звичайно, свій бізнес є рішення застосувати відповідні екрануючі та поглинаючі матеріали для зниження рівня електромагнітних випромінювань до прийнятного мінімуму, що дозволить захистити персонал від шкідливого опромінення, а вашим конкурентам не дасть шансу здобути інформацію, що цікавить їх.

Одним з кращих продавців екрануючих тканин, решіток та інших захисних засобів від електромагнітного впливу є компанія Наномаркет, тому доцільно буде докладніше розглянути її продукцію і визначитися з перевагами і перевагами представлених виробів.

1. Екрануюча тканина

Матеріал подібного типу застосовується для забезпечення захисту вимірювального та обчислювального обладнання від електромагнітних перешкод різного походження в широкому діапазоні частот. В основу такої тканини вплетена сітка з дуже дрібними осередками з міді і нікелю, що дозволяє організувати захист від блукаючих електромагнітних полів і технологічних перешкод в діапазоні 1МГц - 30 ГГц. Перевагою такого захисту є те, що така тканина добре пропускає повітря, не гниє і стійка до впливів низьких температур.

Крім того, її можна встановлювати в процесі ремонту приміщення, так як на тканину добре лягає фарба або цементний розчин. Якщо ж було вирішено монтувати захисний екран без проведення будь-яких додаткових робіт, то використання екрануючої тканини, що має з одного боку клейкий шар, стане найкращим рішенням.

2. Захисна решітка

При необхідності здійснювати постійний захист електронного обладнання від радіочастотних перешкод (100 МГц – 10 ГГц) і паразитних електричних полів широко використовуються спеціальні захисні решітки.

Однією з найбільш ефективних і зручних в монтажі решіток, є матеріал, який являє собою комбінацію нержавіючої сталі і скловолокна. До переваг такої захисної решітки, крім її екрануючих властивостей, можна віднести можливість використовувати її в якості армуючого матеріалу при проведенні ремонту приміщень і накладати на неї шар штукатурки, цементного розчину або фарби, без втрати гратами основних характеристик і якостей.

3. Інші екрануючі матеріали

На даний момент існує велика кількість варіантів захисту цифрового і аналогового електронного обладнання від впливів непрогнозованих або очікуваних електромагнітних випромінювань, технологічних перешкод і електричних полів (розрядів).

У кожному конкретному випадку можуть використовуватися різні матеріали. Наприклад, якщо необхідно забезпечити повноцінний захист від впливу магнітних полів, то самоклеюча фольга, застосовувана для екранування в діапазоні 0-30 МГц, стане кращим рішенням. З іншого боку, коли параметри шкідливих магнітних полів досягають великих величин - найоптимальнішим методом мінімізації такого впливу є установка нікелево-залізних листів (пластин).