Вашій увазі пропонуємо експрес на передостанній тур чемпіонату Нікарагуа. В центральному матчі між «Реал Естелі» та «Діріанген» очікуємо голів, а в зустрічах «Манагуа» – «Халапа» та «Реал Мадріс» – «Чінандега» віримо, що гості зможуть нав’язати боротьбу.

Джерело: bookmaker-ratings.com.ua актуальні прогнози на спорт.

«Реал Мадріс» – «Чінандега»

«Реал Мадріс» на даний момент 8-а команда чемпіонату, і хоч має математичні шанси на потрапляння в плей-офф, але зробити це практично нереально. Адже навіть якщо команда в двох турах здобуде максимум очок, а їх конкуренти програють обидва матчі, то команді в двох турах потрібно буле ще й відіграти різницю голів, яка зараз складає -13. Тож команда вже нічого в сезоні на вирішує і може на гру серйозно не налаштовуватись.

«Чінандега» на щабель вище від «Мадріс» – 7-е місце в таблиці. Але в команди на відміну від суперника, ще є шанси потрапити в плей-офф турніру, хоч і в команди також не надто вдала різниця голів -10, адже до 6-го місця лише 2 очки.

Безперечно господарі поля не вийдуть на поле аби просто віддати перемогу гостям, але все ж серйозного настрою на гру від команди не варто очікувати, адже команді не має шо втрачати і нема за що боротись. Чого не скажеш про гостей, які мають надію на плей-офф турніру, і повинні будь що йти в атаку і намагатись здобути важливі 3 очки. І зробити це можливо, адже в 6-и останніх очних зустрічах «Чінандега» 4 рази обігрувала «Мадріс». Тож пропонуємо зіграти більш обережно, і поставити на фору гостей +1 за дуже хороший коефіцієнт.

«Реал Естелі» – «Діріанген»

«Реал Естелі» в крайніх 4-х турах здобули лише 1-у перемогу, в тім це не завадило посісти команді 2-у сходинку в таблиці турніру. За 16 турів команда здобула 31-к очко. «Естелі» один з найрезультативніших клубів цього сезону, на їх рахунку 27 голів за 16 поєдинків, а це другий кращий результат після «Ферретті» (29 голів). Також варто відзначити і захисну лінію команди, адже за 16 турів команда пропустила всього 10 голів, а це найкращий результат на рівні з «Діріангеном».

«Діріанген» майже «нога в ногу» йде з «Естелі» – ті ж 31-і очки після 16-и матчів, ті ж 9 перемог 4 нічиї і 4 поразки. Тільки в плані результативності команда трохи відстає – тільки 19 голів, а от пропускає, як вже писав вище, скільки і «Естелі».

Обидві команди одні з найсильніших в чемпіонаті і їхня боротьба за високі місця нікого не дивує. В останніх турах команди показали схожі результати – за останні 5 поєдинків «Естелі» здобули 8 очок, а «Діріанген» 7. Останні очні зустрічі також не віддає нікому суттєвої переваги – за останні 6 таких матчів команди здобули по 2 перемоги і два рази зіграли внічию.

Обидві команди в цьому поєдинку будуть битись да 2-е місце, тож ніхто не захоче програвати, а отже обидві повинні йти в атаку, тому пропонуємо поставити на тотал голів більше 2, адже команди повинні йти в атаку.

«Манагуа» – «Халапа»

«Манагуа» лідер тамтешнього чемпіонату і вже гарантували собі вихід у півфінал плей-офф турніру. Команда в 16-и поєдинках здобула 35 очок, а різниця голів становить +12, при 26-и забитих, і 14-и пропущених. В останніх турах команда демонструє чудову гру і результат, а остання поразка була ще на початку березня.

«Халапа» практично гарантувала собі місце в плей-офф, але на відміну від суперника, спочатку гратиме у чвертьфіналі, адже команда посідає лише 5-у сходинку. Хоч і мізерні, але все ще є математичні шанси, що зможе втратити своє місце в плей-офф, адже команда має в активі 23 бали, а 6-е і 7-е місця мають відповідно 20 і 18 очок, тож якщо «Халапа» програє свої два поєдинки, а конкуренти здобудуть по 2 переомги, то команда цілком може не пройти в наступний раунд турніру.

Для «Манагуа» ця зустріч абсолютно нічого не вирішує, команда вже гарантовано у півфіналі плей-офф Клаусури, і боротиметься хіба що, за першу сходинку, яку теоретично ще може втратити. А «Халапі» в цьому поєдинку вкрай необхідні очки, навіть нічия буде хорошим результатом. Тож гості будуть вмотивовані на здобуття результат, але і господарі просто так очки не віддадуть, тому для підстраховки пропонуємо поставити на фору гостей +1,5.