Ком-Фор – український виробник продукції для сну. На сайті офіційного онлайн-магазину запропоновані матраци і наматрацники, подушки і ковдри, а також різноманітні меблі. Кожен товар – результат наполегливої ​​і тривалої комплексної роботи професіоналів. Виробник постійно вивчає відгуки клієнтів і покращує продукцію, адже вимоги з боку користувачів постійно підвищуються. Компанія йде в ногу з часом і може надати покупцеві те, що він вимагає.

Особливості власного виробництва

Come-For – одна з небагатьох компаній в Україні, яка має своє виробництво, налагоджене в Харківській області. Уся продукція сертифікована, і відрізняється високою культурою збирання.

Виробництво включає повний цикл робіт: від створення пружин, до пошиття наматрацників і чохлів. Пружини для матраців компанія Ком-Фор виробляє з використанням якісного чеського дроту. Для пошиття матраців використовується турецький текстиль, український поролон, європейський латекс. Якісну продукцію неможливо створити без високотехнологічного обладнання. Воно завезене з Японії. Високе значення приділяється ортопедичним властивостям виробів. Правильні матраци дозволяють надати хребту максимально природне положення незалежно від пози, в якій спить людина.

Переходьте на сайт компанії come-for.com і замовляйте товари для комфортного сну і відпочинку.

Тільки якість і нічого більше

Виробник робить ставку на якість. Усі матеріали сертифіковані, пройшли різні лабораторні випробування і прекрасно зарекомендували себе. Сировина для виготовлення продукції Ком-Фор купується у світових лідерів. Усі виробничі цехи і продукція проходить жорсткий контроль. Двічі на місяць проводяться зрізи якості, всі товари оцінюються по 8 параметрам.

Вироби компанії, включаючи бюджетну лінійку, довговічні, гігієнічні і гіпоалергенні. Come-For не зупиняється на досягнутому, постійно підвищуючи рівень якості і пропонуючи нові товари своїм споживачам.

Виробник приділяє увагу не тільки наповнювачам, а й декоративним якостям продукції. У виробництві використовується приємна на дотик тканина, всі шви акуратно виконані і рівно оброблені. Для з'єднання шарів використовується технологія Hot melt. Вона передбачає застосування безпечного клею, без запаху і токсичних виділень. Також застосовується технологія багатошарового стьобання.

На сайті компанії представлена ​​ продукція для сну за різними цінами. Це дає можливість вибрати і купити товар за своїм гаманцем. Покупку можна отримати у Києві та інших регіонах України за допомогою компаній-партнерів, які в короткі строки здійснюють доставку заказів.