БМХ велосипеди для фрістайлу - найбільш затребуваний сегмент байків, який виділився відокремленим підрозділом в 80-х роках минулого століття. До цього моменту існували моделі bmx racing, які призначалися для катання по спеціальних трасах, складених з декількох широких прямих з ритмсекциями, трамплінами, віражами. Велосипед для трюків відрізняється від моделі для racing, що необхідно враховувати при покупці байка. Якщо виникають сумніви щодо адекватного самостійного підбору, зверніться до фахівців інтернет-магазину KINGS BIKES — вони допоможуть впоратися з поставленим завданням.

БМХ для стріта

Байковий Фрістайл має три напрямки, які відрізняються один від одного основними принципами катання, і відповідно, існують відмінності між велосипедами, призначеними для виконання трюків в різних напрямках.

Стріт — стиль, при якому активно використовують елементи міського ландшафту. Райдери виконують трюки і складні обертання, стрибки з дахів будівель на байках з:

  • встановленими пегами для ковзання;
  • високим ступенем міцності;
  • широкими, товстостінними покришками;
  • відсутніми гальмами;
  • задніми втулками-фрикостерами.

Останні критерії можуть бути відсутні через те, що не всі райдери катаються задом наперед, встановлюючи втулки-фрикостери. Теж саме відноситься до гальм — не всі райдери готові їздити без гальм.

BMX байки для дерта і парку

Дерт — стиль, що має на увазі виконання трюків на фігурах, виготовлених з піску, дерева. Якщо стріт розглядається як стиль життя велосипедиста, то дерт — змагальний напрямок, переможцем в якому буде учасник, що виконує найбільш складні стрибки з максимально чистим приземленням і високим польотом.

Велосипед зазвичай укомплектовані широкими покришками з зубастим протектором, які успішно гасять удари при приземленні і відмінно тримають вело на грунті, тільки заднім гальмом. Безумовно, райдер може кататися як без гальм, так і з двома елементами — переднім і заднім.

Інтернет-магазин KINGS BIKES пропонує відмінні рішення для трюків в стилі park — легкі і верткі моделі з тонкою і накатистою гумою, коротшими перинами ніж у байків для dirt-прийомів. Вибирайте модель, яка допоможе реалізувати найскладніші трюки в улюбленому напрямку фрістайлу — наші фахівці допоможуть розібратися в характеристиках і конструктивних особливостях.