Неодмінний атрибут кожної кухні – є якісна витяжка, це ми всі знаємо. А ось її призначення і то, якою вона повинна бути, часом відповісти утрудняємося. Ви недавно зробили ремонт, встановили гарнітур, а з витяжкою ще не визначилися - наша стаття саме для вас!

Потрібна витяжка на кухню? Вигідно придбати її ви можете в інтернет-магазині NORTBERG вже зараз!

Щоденні роботи на кухні, приготування їжі повільно, але вірно ведуть до того, що стіни поступово покриваються кіптявою і жиром. Запахи, продукти горіння - все це на кухні не затримується, а поширюється по дому.

Зараз вибір витяжок дуже великий, а ціни коливаються від півтори тисячі до півмільйона. Згодні, розкид цін неймовірний, тому дуже важливо перед покупкою оцінити свої можливості і вибрати оптимально відповідний вид витяжки.

По тому, як витяжки вбудовуються, їх можна розділити на три типи:

  • підвісні;
  • вбудовані;
  • камінні.

Крім зовнішнього вигляду, у витяжок є ще кілька важливих параметрів, на які також необхідно орієнтуватися, визначаючись з витяжкою для свого будинку.

Продуктивність. Цей параметр прямо пропорційний площі кухонного приміщення. Також варто врахувати і частоту приготування їжі. Чим більше кухня і чим частіше на ній планується готувати, тим більшу потужність витяжки потрібно вибирати.

Управління. Варіанти: електронне, сенсорне, механічне. Сучасні моделі найчастіше оснащуються дисплеєм і електронним управлінням, а ось для любителів класики підійдуть зразки з механічними кнопками або повзунками.

Освітлення. Дуже приємна опція всіх витяжок без винятку. Варіацій дійсно багато: від простих ламп розжарювання, до галогенних або неонових. Вибір за потенційним покупцем: який відтінок вам подобається більше - теплий або холодний.

Також встановлюючи витяжку на своїй кухні, ви повинні прочитати рекомендації виробника до того, як купите вподобаний варіант.