Матеріал, використовуваний для виготовлення кухні на замовлення львів, грає не останню роль в її якості. Найчастіше для виготовлення корпусу застосовують звичайний ДСП. Він відрізняється практичністю і доступною ціною. А фасадні частини меблів, які представляють обличчя кухні, можуть бути виконані з досить різноманітних матеріалів, їх вибір не дуже багатий.

головне, що має відрізняти кухонні меблі від решти, – стійкість до впливу вологи, пилу і бруду. Матеріал для кухонних меблів має досить легко чиститися;

Кухня, виконана з деревного масиву, відрізняється особливою надійністю і говорить про високий добробут господаря. Такий варіант меблів відрізняється довговічністю і красою. Колірна гамма цього матеріалу досить широка, а індивідуальність такій кухні надає унікальний малюнок деревного зрізу; такі меблі мають властивість трохи темніти з часом, але це тільки додає благородства відтінку. В цьому варіанті є і свої мінуси: підвищена чутливість до дії вологи і перепадів температур.

Ще один варіант матеріалу для кухні – кухні мдф плівкові львів. Він виготовляється способом пресування дрібнодисперсного стружки під тиском і впливом високих температурних режимів. Цей матеріал ідеально підходить для створення красивого і якісного кухонного гарнітура. Іншим його плюсом є екологічність. Що стосується ступеня стійкості до впливу вологи і механічних пошкоджень, то він у кілька разів перевищує її порівняно з деревиною.

Замовити шафу-купе можна на нашому сайті в розділі шафа купе купити львів.

Покриття фасадів виконується з використанням пластику товщиною приблизно 0,8 мм. Він може бути глянсовим, матовим або з малюнком. З його допомогою дизайнери втілюють в життя самі сміливі та оригінальні ідеї. Плюсом пластикового покриття є здатність захистити меблі від вологи і легке обслуговування.