З 23 липня 2018 року в Україні діє закон «Про енергетичну ефективність будівель», який передбачає обов’язкову сертифікацію споруд на енергоефективність. А з 2019 року введена енергетична сертифікація будов.

Цей захід дозволяє знизити витрати енергоресурсів. Перевірці на енергоефективність підлягають всі споруджувані будівлі, а також ті, які перебувають на стадії реконструкції чи капітального ремонту. Компанія «Lihtaryk» проводить всі етапи роботи з видачі енергетичного сертифіката, а також розробки енергетичного паспорта. Фахівці надають гарантію на надані послуги, з якими ви можете ознайомитись на сайті https://www.lihtaryk.com/послуги/енергетичний-сертифікат/difference-between-cert-and-pass/. Успішний досвід дозволяє говорити про виключну компетенцію спеціалістів компанії, які здатні виконати завдання будь-якої складності.

Що ж таке енергетичний сертифікат і чим він відрізняється від енергетичного паспорта? Сертифікат енергетичної ефективності – документ, який відбиває наскільки ефективне приміщення з точки зору споживача енергії. Він містить рекомендації для підвищення енергоефективності й основні технічні дані про будівлю.

А от енергетичний паспорт буває двох видів:

- паспорт енергоефективності будівлі;

- паспорт енергоефективності підприємства чи організації.

Перший документ необхідний для введення в експлуатацію нової чи реконструйованої будівлі. Оформляється він один раз і підтверджує, що енергоефективність споруди відповідає чинним стандартам.

Другий вид документу може бути оформлений тільки на юридичну особу. В паспорт включаються всі нерухомі об’єкти та інше майно, яке перебуває у власності чи оренді в юридичної особи.

На сайті https://www.lihtaryk.com/, фахівці готові провести енергетичний аудит ваших об’єктів будь-якої складності, з оформленням відповідних документів, серед яких – оформлення енергетичного сертифіката. Після проведення аудиту фахівці допоможуть сформувати ефективний план з енергозбереження із застосуванням джерел живлення.

Використовуючи передові технології, компанія «Lihtaryk» допоможе оптимізувати споживання енергії на ваших об’єктах, із застосуванням альтернативних джерел енергії. Провівши якісний енергетичний аудит, ви створите собі доробок на багато років вперед.