Екскурсійні тури в Чорнобиль - одне з найбільш захоплюючих пригод для екстремального мандрівника і пристрасного фотографа. Тисячі туристів з усього світу відвідують Чорнобиль щороку, але лише деякі можуть побачити і випробувати моменти в Чорнобилі і Прип'яті, які залишаються прихованими і невідомими більшості відвідувачів. Щоб ваш тур до Чорнобиля, був унікальним, безпечним і представляв собою щось більше, ніж просто спогад у вашому фотоальбомі, компанія «Танго Тревел» організовує тури в Чорнобиль зі Львова гарантуючи максимальну безпеку. Ми організовуємо поїздки невеликими групами - максимум 15 чоловік, завдяки чому комфорт подорожі і огляду визначних пам'яток набагато вище, ніж в разі великих туристичних груп. Тур в Чорнобиль охоплює відвідіні міста Острог та вечірней прогулянкою по Києву. Подорож на комфортабельному автобусі, проживання у готелі з включеним сніданком і супровід гіда, це все, дозволить отримати приємні враження від поїздки.

Що можна побачити в зоні відчуження?

  • Поїздка в Чорнобиль - це незвичайна можливість познайомитися з історією, яка сильно вплинула на ситуацію в Європі в 1980-х і 1990-х роках. Одним з основних моментів програми кожної поїздки є відвідування атомної електростанції, а якщо бути точним, нещасливого реактора № 4.
  • Відвідування міста Прип'ять, заснованого в 1970 році і названого на честь прилеглої річки. Розташований всього в одному кілометрі від атомної електростанції, зразковий соціалістичний місто з архітектурою, характерною для країн Східного блоку - великопанельними сірими кварталами. Перший об'єкт, який відвідують туристи після прибуття в Прип'ять, - це готель «Полісся». Поруч з готелем знаходиться Будинок культури Енергетик.

Компанія «Танго Тревел» подбає про вашу зручність і подарує нові враження від туру в Чорнобиль зі Львова. Скористайтеся пропозицією і оформляйте тур прямо на сайті компанії.