Купівля вживаного автомобіля - це непростий процес, так як на ринку України представлено чимало поганих варіантів зі зміненою геометрією, іржею і прогнилими елементами, зіпсованим двигуном і так далі. Кожен автомобіль вимагає ретельної перевірки як на технічний стан, так і на юридичну чистоту. Тому, краще довірити процес підбору і перевірки фахівцю, який знає, як і на які елементи транспортного засобу важливо звернути увагу. Але ще краще замовляти підбір авто не в нашій країні, а в Європі - це вигідніше і надійніше.

Як пригнати автомобіль з Європи?

Ви можете замовити пригон авто під ключ VARTA.UA. Це зручно, швидко, порівняно недорого і цілком безпечно. Даний сервіс створений спеціально для тих людей, які бажають отримувати якісні послуги без будь-якого фінансового ризику. Тут абсолютний захист від аферистів, так як всі оплати прігонщікам заморожуються в системі і не перераховуються до моменту завершення угоди. Крім того, всі фізичні і юридичні особи, які зареєстровані на біржі як виконавці, проходять ретельну перевірку. Є на сайті і система відгуків, що дозволить дізнатися про кожного виконавця від попередніх замовників.

Для замовника сайт зручний тим, що:

  • Тут сотні виконавців;
  • Реєстрація займе всього пару хвилин;
  • Ви почнете отримувати відгуки на оголошення практично відразу;
  • Ви зможете вибрати виконавця з максимально привабливою пропозицією.

Чому вигідний пригін авто з Європи?

Якщо ви вирішили замовити пригон авто з Швеції, можете бути впевнені в тому, що це один з найкращих варіантів. Шведи в більшості значно багатші за українців, тому вони вважають за краще купувати автомобілі з автосалонів. Ринок вживаних транспортних засобів перенасичений пропозиціями, а попиту практично немає - все це максимально опускає ціни на пропозиції, що дуже вигідно для українського покупця. При замовленні авто під ключ з розмитненням економія становить близько 20-30 відсотків.

Старі автомобілі зі Швеції мають і інші переваги в порівнянні з українськими аналогами:

1.       Висока якість обслуговування автомобілів в сертифікованих сервісних центрах.

2.       Відсутність СТО в приватних гаражах з поганою якістю обслуговування.

3.       Відсутність поганого палива на заправках.

4.       Рівні якісні дороги.

Все це зберігає автомобілі тривалий час в хорошому стані - потрібно лише регулярно міняти витратні матеріали, що роблять всі шведи, так як це для них недорого, а державні служби ретельно стежать за технічним станом автомобілів. Таким чином, тут ви легко знайдете практично будь-яку модель автомобіля в хорошому стані, що далеко не завжди можливо зробити на вторинному ринку України.

Більш того, в Швеції можна купити рідкісні варіанти автомобілів з унікальною комплектацією, які ніколи не завозилися в Україну. Тут є і добре збереглися варіанти авто минулих десятиліть - класика, яка завжди актуальна і приваблива. Замовляйте автомобіль з будь-якими важливими параметрами на біржі, і його обов'язково знайдуть професіонали своєї справи.