Красиві тарілки - це перший крок до вишуканої подачі ваших страв, оскільки естетичне сприйняття гастрономічних надмірностей починається ще з моменту «поїдання» делікатесів очима. Як зізнаються деякі кухарі, гарну страву можна вбити неправильною тарілкою, а деякі нюанси смаку «підправити» ефектною подачею в гарному посуді. Причому важливий не тільки колір, але і діаметр тарілки, товщина, матеріал виготовлення і навіть розміщення її на столі. Не дарма мистецтву сервування навчаються не один місяць.

Сьогодні модним трендом вважається незвичайна подача, в якій використовуються оригінальні тарілки. Деякі ресторатори, щоб виділитися серед конкурентів, можуть вам подати, наприклад, гаряче в незвичайній скляній посудині, суп в хлібній буханці або салат в перевернутому винному келиху. Тому елітні бренди посуду не обмежуються виробництвом тільки класичних круглих тарілок. Щоб зловити «загальну хвилю», вони привертають іменитих дизайнерів, які створюють гарні квадратні страви, незвичайні тарілки з «вбудованими» розподілами, оригінальні прямокутні підноси для подачі нарізок, сиру, фруктів і інші стильні шедеври. У хід йдуть сучасні нетрадиційні матеріали, такі, наприклад, як сланець, дерево акації, метал і навіть бамбук. Погодьтеся, в такому розмаїтті дуже легко загубитися і перш ніж замовити через інтернет або купити тарілки офлайн, пропонуємо найкращі 3 виробники посуду преміум класу зі світовим ім'ям:


1.      Katie Alice (під брендом Creative Tops) - стримана англійська класика з елементами Провансу. Колірний орнамент у вигляді мережива, романтика поєднань приглушених тонів і яскраве різнобарв'я літнього саду - все це лише мала частина колекцій молодого дизайнера. Дуже зручно, що посуд цього бренду розділений на колекції, і ви можете купити потрібний вам набір в єдиному стилістичному рішенні. Авторські малюнки та відмінна якість порцеляни, роблять їхню продукцію бажаною гостею будь-якого званого обіду, як в іменитих рестораторів, так і на домашньому застіллі. Поєднання сільських мотивів і класика англійських візерунків - може розфарбувати й надати колориту будь-якого свята. Тому цей англійський бренд вартий особливої ​​уваги.

2.      La Rochere - визнаний світовий лідер посуду зі скла. Понад п'ять століть тому майстри компанії вже створювали шедеври, гідні королівських званих обідів. А сьогодні й у вас є така можливість «запросити» ці унікальні тарілки, фужери, чашки та предмети декору до себе додому. Їх аристократична стриманість, елегантна прозорість і унікальний візерунок на склі не можуть залишити байдужим кожного, хто хоч раз куштував страву з цієї розкоші. Посуд дуже люблять ресторатори, позаяк вона створює настрій за столом ще до подачі основних страв. Звичайна вода з келиха La Rochere перетворюється в кристально чистий гірський кришталь. Нарізані фрукти грають в променях сонячного світла, через призму прозорого дна. Такий ефект складно повторити, тому у скляного посуду з графства Роше - немає конкурентів. Секрети міцності та відмінної теплопровідності передаються з покоління в покоління.

3.      Easy Life - прикраса кожного столу. Продукція італійського бренду - це порцелянові тарілки, чашки, страви з цілком впізнаваною стилістикою. Над розробкою дизайну працює власна графічна студія, тому нашій увазі пропонується великий спектр стилів: класика, еклектика, модернізм і трохи лофт. А знамениті чорні тарілки-підноси для сиру - це вже твір мистецтва. Поверхня виробів декорована малюнками та написами, присвяченими сортам цього прекрасного продукту. Подарункове упакування, що повторює орнамент, візерунок і малюнок посуду - також їх ідея. Адже ще до відкриття ви будете вже насолоджуватися сюрпризом. Ціна їх, до речі, теж вельми приємна. Бренд Easy Life багато уваги приділяє моді, тому в їх колекціях можна знайти чимало цікавих екземплярів. Та що залишається незмінним, так це найвища якість, легкість, ненав'язливість і надзвичайний комфорт. Це порцеляна, яку можна використовувати кожен день.

Як бачите, кожен з трьох брендів настільки самобутній і автентичний, що вже сам по собі буде родзинкою вашого сервірування. Їх тарілки - це не просто класика посуду і столового декору, але ще і дуже практичний «інвентар» який стійко переносить хімічні мийні засоби та посудомийну машину. Все це говорить про якість кожного компонента і звичайно ж, про справжню майстерність виробників.