На жаль, фотошпалери в ванній доволі довго незаслужено залишалися незатребуваними, проте зараз ситуація покращується і виглядає перспективною. Все частіше спеціалісти з дизайну пропонують клієнтам звертати увагу на подібні прикраси, зважаючи на їхні очевидні переваги.

Темные фотообои с пионами в интерьере ванной комнаты

Найважливіші моменти, які вартують уваги

Працюючи над стилем інтер'єру, найчастіше для настінного покриття обирають різноманітні матеріали. Але якщо розглянути можливість друку фото для прикрашання стіни, то це стане не лише унікальним кроком для створення індивідуального образу приміщення, а ще й допоможе вирішити багато нагальних питань, пов’язаних з кімнатою. Через підвищений рівень вологості у вбиральні, наклеювання паперу там багатьом здається марною тратою часу. Проте сучасний підхід у виробництві дозволив створити продукцію, що має високий ступінь опору перепадам температури. Вибирати оптимальний варіант варто з урахуванням наступних нюансів:

  • розрахувати місця розміщення меблів, сантехніки та визначитися з підходящим розташуванням зображення. У точках, де волога накопичується найбільше, варто використовувати вологостійкий матеріал-основу – вінілову або матову;

  • рекомендується зупиняти вибір на універсальних зображеннях, які не вийдуть швидко з моди та не набриднуть від щоденного споглядання;

  • якщо площа кімнати невелика, певні моделі настінного оформлення можуть через візуальні ефекти розширити простір;

  • невеликі дефекти вертикальних поверхонь легко можна приховати за допомогою рельєфного паперового покриття.

Ресурс https://artside.com.ua/ радо стане учасником ваших дизайнерських пошуків та запропонує найбільш практичні та трендові варіанти фотошпалер для ванних.

Фотошпалери для ванної кімнатиц з квітами та птахами

Яку тематику краще використати

Вирішуючи купити нові фотошпалери в ванну, дуже важливо правильно підібрати зображення, щоб воно гармонійно вписувалось в стилістику кімнати. Наш магазин пропонує звернути увагу на такі привабливі варіанти:

  1. монохромні малюнки, об’ємності яким додає гра світлих та темних відтінків;

  2. зображення, пов’язані з морем;

  3. пейзажі;

  4. тематика східної культури;

  5. панорами мегаполісів.

Квіткови фотошпалери в інтер'єрі ванної кімнати

Обираючи ту чи іншу ідею оформлення приміщення, важливо також правильно розрахувати масштабування зображення, щоб воно ідеально вписалося в загальний антураж. Від розмірів надрукованого матеріалу буде залежати кінцева ціна виробу. Наш ресурс допоможе прийняти вірне рішення і створити ту вбиральню, вид якої буде надихати вас на нові звершення кожен новий день. А широкий асортимент пропозицій забезпечить будь-які потреби оформлення кімнати. Замовлення можна зробити через інтернет або зв’язавшись з нашими консультантами по телефону. У будь-якому разі кожен наш клієнт отримає кваліфіковану консультацію та вичерпні відповіді на всі свої запитання.