Ставки на спорт - популярне заняття в нинішніх реаліях, яке активно використовують як звичайні вболівальники, так і професійні гравці.

У яких закладах зараз найкраще робити ставки на спорт? Чи є у Житомирі наземні каси для обслуговування гравців? Відповіді на ці питання ви знайдете в нашому матеріалі.

Як вибрати букмекера в Краматорську?

Необхідність утримувати наземні каси для обслуговування клієнтів у букмекерів різко відпала. Справа в тому, що зараз весь ринок спортивних ставок зосереджений в інтернеті. У всесвітній павутині БК приймають клієнтів за допомогою офіційних сайтів і мобільних додатків, як це робить букмекерська контора Мелбет від 1football.info, де нові гравці можуть отримати бонус 2900 гривень.

Виходить, що необхідність їхати в найближчий офіс букмекера, який може бути розташований далеко від будинку, у гравців фактично відпала. Все що потрібно для розміщення ставок - мати під рукою комп'ютер, ноутбук або смартфон з підключенням до інтернету.

Сьогодні українські шанувальники ставок на спорт стоять перед величезним вибором. Їхній увазі представлена ​​велика кількість букмекерів, кожен з яких пропонує вигідні бонуси і доступні умови для гри. Як правильно підібрати БК, і кому краще віддати перевагу, читайте далі.

Кращі онлайн букмекери України

Вибираючи букмекерську контору для гри на ставках, користувач повинен звернути увагу на ключові фактори, які характеризують компанію. Серед них:

  • Надійність і легальність
  • Вигідність коефіцієнтів
  • Наявність бонусів і акцій
  • Технологічний і доступний сайт
  • Швидкі виплати
  • Сучасні мобільні додатки

Якщо вищеописані параметри відповідають одній з аналізованих БК, можете сміливо робити вибір на її користь. Але далеко не завжди новачок може сам визначити рейтинг букмекера, тому краще прислухатися до порад досвідчених гравців.

Для прикладу, розглянемо діяльність і пропозиції компанії Мелбет, яка відома у всьому світі і працює в міжнародному форматі. Даний букмекер відрізняється від інших тим, що закладає в коефіцієнти низьку маржу. Це робить його пропозиції найвигіднішими ранці.

Окрім того, у Мелбет широко представлена програма лояльності, яка заохочує як нових, так уже і зареєстрованих користувачів. Наприклад, новим учасникам парі БК пропонує бонус за реєстрацію до 3000 гривень. Отримає його можна на наступних умовах:

  • Пройти реєстрацію на сайті або в додатку БК
  • Поповнити рахунок одним з доступних методів

В арсеналі Melbet також є сучасні мобільні додатки для Android і IOS, через які можна не тільки робити ставки, але і вносити депозити, отримувати виграші, дивитися прямі трансляції матчів, вивчати статистику і результати.

Підтримку користувачів оператор здійснює через живий чат і номер гарячої лінії, на який можна зателефонувати безкоштовно з будь-якого українського номера. У лінії БК Мелбет є понад чотири десятки розділів з різними видами спорту, включаючи спеціальні пропозиції і довгострокові парі.