Всі без виключення машини зі Сполучених Штатів реалізуються через аукціони. Переважна більшість цих машин мають ті чи інші пошкодження. Частіше за все вони потрапляють на торгівельний майданчик після ДТП, але трапляються і випадки вандалізму, утоплення авто тощо. Які з автівок можна сміливо купувати, а які краще уникати?

Биті автомобілі

Такі екземпляри класифікуються за частиною авто, що була пошкоджена, на передні, задні, бокові та т.з. “all over”. До останніх американці відносять всі ТЗ з двома або більше пошкодженнями. Також до них належать перегорнуті автівки. Такі авто можна купувати, тільки слід приділяти увагу експортним документам кожного з них. Також до категорії “битих” відносяться “Mechanical” - машини з вадами двигуна, трансмісії або турбін. Такі пошкодження буває важко розгледіти на фото, тому краще їх уникати.

Зіпсовані водою або вогнем

До утоплених можуть відноситися зовсім різні автівки: як трохи змочені дощем у салоні, так і ті, що діставали з дна озера. Останні небезпечні тим, що в салоні може знаходитись небезпечна для здоров’я пліснява. Купувати потоплені ТЗ можна, але краще залучитися допомогою професіоналів: підібрати якісний автомобіль вам допоможуть в AMERICA MOTORS.

Зіпсовані вогнем поділяються на ті, в яких постраждав салон, і на ті, в яких горіла ходова. Перші відремонтувати значно дешевше. Але до підбору авто, постраждалих від вогню, слід відноситись дуже обережно. 

Зіпсовані неякісним ремонтом

Бувають Partial Repair та Rejected Repair. В першому випадку машину було відремонтовано недобросовісно, їх краще не купувати. А от другий випадок - “відмовлено у ремонті” - хороший варіант для придбання: частіше за все це автомобіль, відремонтований страховою, але результат ремонту власника не задовольнив. В результаті ТЗ було відправлено на аукціон.

Інші види пошкоджень

Biohazard - “токсично”. Не слід брати ні в якому разі. А от вкрадені однозначно варто розглядати в якості покупки: частіше за все вони не мають жодних вад. Хороший варіант - авто, понівечені внаслідок вандалізму: зазвичай вони потребують лише незначного косметичного ремонту. 

Загалом на аукціонах пошкодження класифікуються за десятками ознак. Розібратися в них самостійно буває доволі непросто. В AMERICA MOTORS вам допоможуть не тільки підібрати машину з мінімальними пошкодженнями, але й доставити авто зі Штатів в Житомир найкоротші строки. Не відкладайте важливих рішень на потім! Дзвоніть в AMERICA MOTORS сьогодні!