Коронавірусна інфекція наклала величезний відбиток на життя усього людства. Через зміни звичного перебігу подій, у більшості сімейних пар стресовий стан настигає критичної відмітки. Нажаль, з’явилося більше випадків розставаннь з багатьох причин, які раніше не були настільки гострими. Партнерам стало складніше у спільному побуті, а особистий комфорт став пріоритетніше за усе.

Умови обмежень під час пандемії ще більше ускладнюють і без того нелегкий процес розлучення. Для тих, хто остаточно вирішив далі йти по життю сам, виникло питання: як розлучитись в умовах карантину? Адже усі заклади з надання адміністративних послуг перейшли у дистанційний режим і не дають змоги принести особисті документи.

Як саме проходить розлучення на відстані?

Даючи хід справі онлайн, зовсім нема чього лякатися. Є алгоритм, за яким дистанційне розлучення відбувається наступним чином:

1. На сайті https://razvod-online.com.ua Ви відповідаєте на необхідні запитання анкети.

2. Після заповнення даних Вам надсилається вже сформований пакет документів.

3. З цими документами Ви звертаєтесь до суду у віддаленому режимі.

4. В кінці отримаєте заключний вердикт про розлучення.

Онлайн-розлучення: тривалість процесу та його вартість

Час на оформлення усієї документації значно скорочується в он-лайні, порівняно зі стаціонарними установами. Протягом 10-20 хвилин виконується комплекс справ, які допоможуть вирішити питання.

Вартість послуг розірвання шлюбу досить велика, якщо відбувається в державних бюро або з залученням інших приватних фахівців. Дистанційні ж ресурси коштують усього 499 гривень, а це в 2-6 разів дешевше. Така ціна робить розлучення можливим для більшої кількості бажаючих. Адже брак коштів часто змушує відкладати цю волокиту місяцями і, навіть, роками.

Мета платформи «Розірвання шлюбу Online» — максимальне спрощення процесу розлучення. Розгляд документів та їхнє складання робиться згідно Сімейного кодексу України. Послуги сайту https://razvod-online.com.ua надає офіційно зареєстровано адвокатське бюро, котре має підтверджуюче свідотство за своїм посиланням. Таким чином, у Вас відпадає потреба пошуку та відвідання юристів. Ви отримуєте повну консультацію і очікуваний результат: документ про розлучення, без зайвої метушні. «Розірвання шлюбу Online» є сервісом, який допомагає Вам швидко відчути себе нарешті вільною людиною.