Піца – унікальна страва, якій вдалося перетворитися з їжі італійських бідняків на улюблену випічку людей усього світу. Якщо ви мрієте відкрити для себе неперевершену палітру вишуканих смаків, радимо замовити піцу на дровах у Львові: https://www.lapiec-pizza.com.ua/.

Компанія LaП'єц є одним з найбільш популярних в Україні виробників піци. Її продукція приваблює істинно італійським смаком та вражаючим різноманіттям асортименту. Тут можна не тільки замовити близько двох десятків видів піци, але й створити власний рецепт з улюблених інгредієнтів для начинки: https://www.lapiec-pizza.com.ua/.

«Фірмовий» секрет смачної піци

Бездоганний смак піци досягається завдяки використанню перевіреної рецептури та унікального способу приготування - випікання на дровах у печі. На цьому потрібно зупиниться більш детально. Всім відомо, що більшість сучасних піцерій використовує електричні печі з кам'яними листами для випікання своєї продукції. Через високу вартість електрики підтримувати постійну температуру в 300 градусів Цельсія (та вище) у таких печах досить нерентабельно. Але якщо піч не розігріта належним чином, спекти в ній якісну піцу технологічно неможливо.

Деякі заклади громадського харчування не хочуть втрачати клієнтів, тому «кмітливі» кухарі намагаються засунути виріб до недостатньо розігрітої духовки або ж готувати при меншій температурі. Справжні професіонали не економлять на якості та здоров’ї своїх покупців. Температура ж у справжній дровяній печі може сягати від + 320С до + 500С. Це дозволяє не тільки досягти еталонного смаку продукту, але й експериментувати.

Як працює LaП'єц?

У виробництві використовують печі, які топлять дровами. Це надає піці особливого аромату і смаку. Крім того, дрова є найбільш екологічним видом палива. Температура в печах підтримується цілодобово, що дозволяє приготувати піцу за лічені хвилини. Всі процеси жорстко підпорядковані алгоритму доставки замовлень, які виконуються в найкоротші терміни. Їжа завжди прибуває до гурманів гарячою та смачною.

У компанії дуже зручний сайт для здійснення замовлень. Все що потрібно - це вибрати необхідні позиції. Крім піци вам запропонують:

• Салати

• Напої

• Різноманітні закуски

Таким чином клієнт має можливість отримати не просто ситний перекус, але й повноцінний обід або вечерю.

LaП'єц стане вашим незамінним помічником, якщо необхідно організувати вечірку або пригостити несподіваних гостей. А в продуманному меню знайдуться страви на будь-який смак. Крім того, у вас є можливість зібрати власну піцу з улюблених інгредієнтів. Інтерфейс сайту зроблений таким чином, що для створення замовлення зовсім не потрібно передзвонювати. Але якщо у вас залишилися питання менеджер доставки з радістю відповість на них.