Заміна старої електричної системи необхідна, щоб адаптувати її до сучасних навантажень та обладнання, що використовується. Алюмінієві кабелі, вимикачі та електричні розетки, що існують десятиліттями, спричиняють небезпечні перенапруги, а запобіжники, встановлені роками, перегорають, коли всі використані прилади підключені вдома. Як правильно вибрати аксесуари? Монтажна продукція високого класу - основа.

Основна причина заміни старої електроустановки полягає в тому, що вона не пристосована до сучасного використання. Раніше вдома у людей було лише кілька електроприладів, сьогодні - у більшості квартир використовуються численні побутові прилади, аудіо / відео пристрої та зарядні пристрої для телефонів, планшетів та комп’ютерів. Якщо ваша установка застаріла, варто обрати нове електричне обладнання.

Безпечна та функціональна електроустановка

Що стосується електроустановки, особливо важлива безпека. Завдяки продукції таких компаній, як Nilson, знижується ризик:

  • пожежі;
  • інших ризикованих випадків, пов’язаних із використанням електроенергії.

Електрообладнання авторитетної марки виготовляється з увагою на дотримання всіх правил, що забезпечують захист від перенапруги. Серію розеток і вимикачів Нільсон можна використовувати без будь-яких турбот, навіть у поєднанні з потужними пристроями.

Розетки та вимикачі

Дуже важливо, щоб електричні розетки та інші аксесуари добре функціонували. Аксесуари та деталі для створення електричних установок від таких компаній, як Нільсон, дозволяють створити розгалужену мережу з урахуванням потреб конкретного користувача. Завдяки цьому вдома легко створити потрібну кількість розеток, а також сходових та стандартних вимикачів, щоб усі домочадці могли зручно користуватися різними приладами та освітленням.

Естетичне, сучасне електрообладнання

Естетика настільки ж важлива у випадку електроустановок, як функціональність та безпека побудованої мережі. Вимикачі та розетки встановлюються таким чином, щоб вони гармоніювали з іншими елементами дизайну інтер’єру. Електрофурнітура Nilson має сучасний дизайн, тому розетки та вимикачі добре виглядають як на кухнях та у ванних кімнатах, так і в спальнях та вітальнях. Крім того, всі елементи електрообладнання можуть бути доповнені елегантними рамами обраного кольору, що полегшить обробку стін в районі розеток і вимикачів.