В останні роки дуже популярним стало хобі малювання за номерами. З його допомогою кожна людина без спеціальної освіти може розфарбувати справжню картину акриловими фарбами на художньому полотні. Все завдяки зрозумілій і простій техніці, яку запропонував геніальний Леонардо да Вінчі своїм учням.


Схема майбутнього малюнка розділяється на сегменти, кожен з яких потрібно зафарбувати певним відтінком акрилу. У кожному сегменті є номер, який відповідає номеру фарби, написаної на кришечці баночки. Так крок за кроком, зафарбовуючи кожну ділянку, ви отримуєте картину, максимально схожу з роботою художника. Виробники продумали всі деталі тому кожна
картина по номерам має в наборі все потрібне для роботи:

  • полотно зі схемою з галерейного натяжкою на підрамник (тобто завершену роботу відразу ж можна повісити на стіну);
  • акрилові фарби потрібної густоти в щільно закритих баночках;
  • 2-3 пензлі різних розмірів, щоб зручно було замальовувати і великі, і маленькі сектори.Найпопулярнішим форматом для картин-розмальовок вважається розмір 40х50 см. Але в каталозі пропозицій є й інші:

  • великі 50х65 см;
  • маленькі 30х30, 30х40, 40х40 см.

Самий великий вибір в Україні розмальовок для дорослих зібраний в інтернет-магазині Po-Nomeram.com.ua. У них ви з легкістю зможете замовити картини, обравши їх не тільки за розміром, але і жанром, рівнем складності або виробнику!

Також хочемо зазначити, що виробники наборів постійно прагнуть дивувати своїх клієнтів і пропонують захоплюючі новинки! Серед останніх трендів 2021 року виділяються розмальовки, схожі з модними модульними композиціями — картини по номерам на дереві. Їх великий плюс в тому, що схему наносять на 5 соснових дошок, які на звороті закріплено разом. Комплектація у них стандартна і, поки, в Україні вони є розміри 30х40 см і 40х50 см.


Творити з такими картинами — задоволення! Адже дощечки гладкі, а макети мають в основному 3 або 4 рівні складності. В каталозі є ілюстрації як для дорослих, так і для дітей. А на зазначеному вище сайті пропонують доставку в усі міста країни, в тому числі і в Житомир за допомогою компанії Нова пошта.