Щоб вибрати затінювальну сітку, необхідно враховувати деякі моменти, які є, на перший погляд, очевидними. Йдеться про ступінь затінення, колір і розмір. Знаючи точно, для яких цілей буде застосована сітка, можна легко і швидко вибрати необхідну затінюваність. Колір вибирається більше за бажанням і, відповідно, розміри за потребами.

Як вибрати сітку за ступенем затінення?

Якщо матеріал потрібен для городу, варто звернути увагу на полотно зі ступенем затінення від 45% до 60%. Але, знову ж таки, необхідно більш конкретно визначати цілі.

Оскільки притінювальна сітка Біотол може бути використана для овочів, фруктів, саджанців, квітів та ін. потрібно знати, яка тінь потрібна тій чи іншій культурі. Наприклад, помідорам та огіркам потрібна абсолютно різна тінь. Деякі господарі придумали як схитрувати. Затінювальна сітка 45% має дуже великі отвори, а тому пропускає багато світла, але якщо її згорнути вдвічі, то і променів буде потрапляти в два рази менше. Тому для більш теплолюбних рослин використовується матеріал в один шар, а для менш – складається в два шари.

Друге широкий напрям використання сонцезахисної сітки – побутові потреби. Наприклад, якщо необхідно спорудити паркан, обгородити дитячий майданчик, побудувати альтанку або зробити навіс, вибирають сітку від 60% затінення і більше.

Особливо для цих цілей підходить матеріал зі ступенем затінення 95% – така сітка є декоративною і представлена ​​на ринку найрізноманітнішими кольорами. Тому можна спорудити дуже красиву і яскраву зону відпочинку. Серед відтінків – від традиційного зеленого до блакитного, синього, неонового, сріблястого, бежевого та ін. Виробники сіток пішли дуже далеко в цьому напрямку, пропонуючи все нові і нові колірні рішення на будь-який смак.

Як продовжити термін експлуатації сітки: поради та рекомендації

Якісна затінювальна сітка може прослужити як мінімум п'ять років і більше. Однак це можливо за умови грамотного використання матеріалу. Існує ряд рекомендацій, які допоможуть зберегти полотно в ідеальному стані протягом дуже довгого періоду.

При виборі притінювальної сітки потрібно дивитися на склад матеріалу – тут повинні знаходитися УФ-стабілізатори. В іншому випадку термін служби сітки залишає бажати кращого.

Також важливо, щоб по краях сітка мала ущільнення – з їх допомогою можна буде легко і швидко монтувати полотно. А ще ключовим моментом є спосіб плетіння. В ідеалі це має бути mono + tape – спеціальний метод, який оберігає виріб від довільного розпускання.

Дуже важливим фактором при правильному використанні сонцезахисної сітки є її монтаж. Правильно натягнутий матеріал означає максимальний термін його служби. Для цього потрібно стежити, щоб виріб не був надто натягнутим або ж навпаки – не бовтався занадто вільно. В іншому випадку термін служби затінювальної сітки помітно зменшується. Важливим є і вибір самих кріплень – в ідеалі це повинні бути спеціальні кліпси. І ще – монтуючи затінювальну сітку, важливо стежити за точками кріплення, які повинні бути на відстані 0,5-0,7 м одна від одної.

Вибираючи затінювальну сітку, дуже важливо враховувати всі ці фактори, щоб не купити підробку. Якісний матеріал може коштувати трошки дорожче, але і прослужить він набагато довше. Неякісна сітка навряд чи «пропрацює» і протягом одного сезону. Тому, щоб не переплачувати щороку, потрібно один раз купити гарний виріб і експлуатувати його протягом багатьох років.

Якщо є сумніви у виборі затенювальної сітки, завжди можна отримати фахову консультацію спеціалістів компанії Biotol. Вам розкажуть, який матеріал необхідний в конкретному випадку, як його використовувати і пояснять більш детально, що необхідно робити для максимального терміну служби сітки.

Затінювальні сітки не дарма користуються такою популярністю. Застосування сіток для різних цілях сприяє ще більшому попиту. Виробники, в свою чергу, намагаються задовольнити потреби споживачів, винаходячи все нові і нові вироби, розширюючи напрямки застосувань і колірну гамму.