Реклама є головним двигуном торгівлі. Західно-Українська Рекламна Компанія АртПром artprom.com.ua здатна допомогти з виготовленням, а також розміщенням реклами на найрізноманітніших носіях.

Плюси реклами на транспортних засобах

Ефективний варіант зовнішньої реклами – брендування авто. В такий спосіб вдасться збільшити продажі, знайти нових клієнтів, збільшити рівень довіри до компанії. Можна розмістити рекламу на вантажних машинах. Таким чином привертається увага пасажирів, водіїв, а транспорт вдало вирізняється серед інших транспортних засобів.

Так, реклама на транспорті має ряд переваг:

1. Доступність. Фінансово вигідніше обклеїти машину плівкою, ніж оплачувати оренду світлових білбордів, рекламних атрибутів.

2. Не потрібен дозвіл для реклами на авто. Тільки власник машини вирішує, чи обклеювати йому машину плівкою.

3. Охоплення значної аудиторії. Велика кількість людей має можливість побачити потрібну інформацію.

4. Простота в нанесенні рекламних наклейок. Завдяки обклеюванню вініловою плівкою, аерографії не витрачається багато часу. Одразу можна користуватися автомобілем.

5. Легкість обслуговування. Наклейки з рекламою є можливість мити водою з додаванням мийного засобу.

6. Швидкість при заміні непотрібної інформації. Зняти неактуальну інформацію з автомобіля можна за 15 хвилин.

Зовнішня реклама

Можлива зовнішня реклама на транспорті – на маршрутках, трамваях, тролейбусах, автобусах. Зовнішня реклама зручна тим, що вона працює цілодобово протягом семи днів в тиждень. Головним завданням такої реклами є привернення уваги споживача, створення іміджу компанії. Таким чином можна вигідно виділитися серед конкурентів.

Зараз є поширеною реклама на маршрутках. Така зовнішня реклама розміщується на бортах транспортного засобу. Важливо, що маршрутка переміщається по місту, привертає увагу великої кількості споживачів.

Також реклама на автобусах вигідна тим, що їхні маршрути пролягають через центр міста, поблизу великих торгових центрів та спальних районів. Тому вдається охопити майже все місто проведенням рекламної кампанії.

Будь-який обраний вид реклами на транспорті допоможе втілити в життя компанія «АртПром». Ця компанія займається виготовленням реклами протягом довгого часу. Вона зарекомендувала себе як надійного партнера та лідирує на ринку реклами в Україні.