Просування сайту - послуга, без якої важко було б обійтися будь-якому власникові інтернет-ресурсу. Тим більше, якщо врахувати те, що для цього завдання потрібні знання, яких немає у більшості людей. Тому потреба в пошуку хороших фахівців очевидна. Але як же їх знайти? Є кілька класичних рекомендацій, які допоможуть.

Не вірте занадто низькими цінами

Професійна сфера - це не галузь для благодійності. І якщо людина або команда фахівців пропонують занадто низьку ціну, значить тут щось не так. Звичайно, у будь-якої компанії є свої програми лояльності. Але вартість послуг, яка набагато нижче ринкового рівня, свідчить про якийсь підступ. Інакше чому б людина пропонувала свої послуги за безцінь, якби вона мала клієнтів за реальними цінами, актуальним у даній сфері?

Бажання здивувати - не завжди ознака професіоналізму

У такій сфері як створення і просування сайтів є безліч фахівців, які готові за гроші клієнта дивувати його абсолютно непотрібними спецефектами і показниками. Наприклад, коли мова йде про створення сайтів, розробляється приголомшуюче оформлення з множинними анімаційними опціями. Але при цьому абсолютно ігнорується, що користувачеві потрібен просто зручний сайт. А те, що люди звикли називати «наворотами», здатні людину відлякати через відсутність простоти використання.

Аналогічно трапляється, коли клієнту, наприклад, пропонується 100-відсоткова унікальність тексту в картках товару. При цьому оптимізатори можуть повністю проігнорувати те, що назва бренду та моделі відображається в програмах перевірки та знижує відсоток унікальності за рахунок декількох слів. У результаті їх намагаються розбити займенниками і вставними словами. Це виглядає приблизно про так:

Клієнт шукає товар за пошуковим запитом «Садовий інструмент «Помічник садівника». Щоб дотягти унікальність картки товару до заповітної сотні відсотків, оптимізатор хитрує і пише «Садовий інструмент від бренду «Помічник садівника».

У результаті така «хитрість» обертається дурістю, адже 2-3% унікальності не «роблять погоду», а людина все ж шукає товар за початковим запитом.

Якісна розкрутка сайту

Якщо за розкручуванням сайту ви звернетеся до компанії IST.Group, то уникнете згаданих маніпуляцій і бажання фахівців безглуздо дивувати за ваші гроші. Тут працюють такі професіонали, які знають справу та дійсно пропонують те, що вам потрібно за розумною ціною.

Професіоналізм та відповідальність

Компанія ІST.Group максимально уважно ставиться до задач клієнта, та робить все можливе, аби допомоги клієнту в його сфері. Окрім просування сайтів, наша компанія надає послуги створення програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/ різних видів складності та для різних задач в бізнесі. В якості портфоліо може слугувати програма для агентств нерухомості IST.Realtor, яка була розроблена нашою компанією. Програма IST.Realtor з 2008 року автоматизує та спрощує багато різноманітних задач для ріелторів та агентств нерухомості, це дозволяє програмі залишатися затребованою серед клієнтів