Дифтерія - гостре інфекційне захворювання. Викликається грампозитивними бактеріями, корінеформними дифтерійними бактеріями. Зараження бактеріями відбувається повітряно-крапельним шляхом. Заразитися ним може як від хворої людини, так і від людини, яка перехворіла на дифтерію, і від самого носія бактерії. Захворювання не позбавлене ускладнень, які можуть навіть призвести до смерті пацієнта. Вакцинація від дифтерії - це форма захисту від хвороби. Медичний центр «МЕД ОК» готовий вакцінуваті дітей та дорослих проти діфтерії. Діфтерія вакцинація дорослих здійснюється комбінованімі вакцинами: бустрікс, бустрікс поліо, Ад-М-Біолік, АДП-М-Біолік, АП-Біолік і іншими.

Дифтерія - серйозне захворювання, від якого можна захиститися за допомогою імунізації. Вакцина проти дифтерії - це інактивована вакцина, що містить очищений дифтерійний токсин. Вакцинація від дифтерії бажана і обов'язкова. Вакцина проти дифтерії вводиться у вигляді одноразової дози. Оскільки стійкість до дифтерії з часом знижується, дорослим слід приймати дозу кожні 10 років. Це особливо актуально для людей, які контактують з людьми з країн, де дифтерія є ендемічним захворюванням.

Як діяти в разі хвороби?

Підозра на дифтерію вимагає негайної медичної допомоги. Лікування вимагає госпіталізації. Сьогодні в Україні захворювання зустрічається дуже рідко, але люди, які не пройшли вакцинацію, дійсно ризикують захворіти, якщо їдуть в ендемічні регіони. Вагітні жінки, люди з імунодефіцитом, ВІЛ-інфіковані та пацієнти з трансплантацією органів повинні бути особливо обережні з інфекцією. У медичний центр МЕД ОК в Вінниці можна вакцінуваті дітей та дорослих проти діфтерії комбінованімі вакцинами в будь-який зручний для вас час.