Історія появи легендарного бренда взуття "Доктор Мартінс" унікальна. Так сталося, що її засновник Вермахт Мартінс під час катання на лижах вивихнув кісточку, а зручного взуття не було. Тоді йому спало на думку зробити таку модель, в якій було б зручно довго ходити, в тому числі і в туристичних походах.
Перші моделі «Доктор Мартінс» з’явилися в 40-х роках минулого століття. Культові моделі бренда – чоботи вишневого кольору. За цей час було також випущено більше 250 моделей взуття. Всі вони різні, проте є те що об’єднує – особлива підошва, з гуми та повітряних бульбашок. Це робить її легкою, а також стійкою до дії шкідливих речовин.
Проте пройшло зовсім небагато часу і «мартінси» стали популярними не лише серед спортсменів та туристів, але усіх ти, хто полюбляє активний відпочинок та зручне взуття. Серед головних переваг цього взуття:
- широкий асортимент – тут кожен знайде свою улюблену модель;
- якісне взуття за прийнятними цінами;
- при виробництві використовуються лише високоякісні матеріали;
- зручність покупки. Якщо раніше доводилися «полювати» за відомим брендом, то сьогодні у каталозі /monoad.com.ua/ можна знайти взуття на будь-який сезон.
Догляд за взуттям «Доктор Мартінс»
Аби улюблена пара слугувала довго слід дотримуватися правил експлуатації. Незважаючи на те, що, начебто, усі знають як доглядати за взуттям, проте є помилки, що можуть стати фатальними.
Незважаючи, на те що «мартінси» вважаються універсальним взуттям, слід враховувати температурний режим. Наприклад, осінні чоботи при морозі можуть втрачати свою властивості. Використання взуття за призначення дозволить мінімізувати ризик його пошкодити.
Дуже часто можна почути, що для того, щоб швидко та ефективно позбутися бруду слід попрати взуття в пральній машині. Насправді, такий спосіб можливо легкий, але має значні недоліки. Під час прання в пральній машині є висока вірогідність, що взуття може порватися або розклеюватися. Тому виробники та продавці взуття рекомендують використовувати лише воду, м’яку губку та спеціальні засоби для очищення.
Не менш важливим є і правильна сушка взуття. Категорично забороняється робити це за допомогою радіаторів, сушарок чи під прямими сонячними променями. Вологе чи мокре взуття слід сушити при кімнатній температурі з використанням спеціальних вставок, аби не втрачалася форма. Для щоденного догляду слід використовувати спеціальні креми та пасти. Проте наносити їх потрібно лише на чисте взуття.
Дотримання цих простих правил дозволить використовувати взуття довгий строк.