Корпорація Apple не перестає дивувати. Та у 2018 році випускає ювілейний смартфон XR. Він був заявлений, як покращена модель попередніх випусків. Це дійсно співвідношення ціни та якості. Можливо придбати телефон у будь-якому кольорі. Доступні чорні, білі, червоні, коралові, жовті, голубі кольори.

У спеціалізованому магазині купити айфон хр можливо за доступною ціною. Пристрій має витончений дизайн. З'явилась металева рамка на корпусі. Це дійсно якісний флагман.

Особливості смартфону

Цей пристрій поєднує у собі одразу декілько моделей. Дійсно якісне співвідношення дизайну від айфон 8 та Х. Задня стінка виконана за допомогою скла. Алюмінієвий корпус лаконічно вписується в концепт елегантності. Кольори стали ще більш яскравими. Насичений червоний колір у двох відтінках не залишає байдужими дівчат. Розмір корпусу досить компактний. Можна сказати, що це золота середина між попередніми варіантами. На ньому зручно дивитися фільми, працювати, а також грати в відеоігри. Як і попередні пристрою смартфон витримує знаходження у воді до 30 хвилин на глибині до одного метру.

Безперечною новинкою стало мінімізування рамок навколо дисплея. Він став ще більш виразним. Використана діагональ 6.1 дюйм.

У iPhone XR досить гарні технічні характеристики:

  • Встановлений дванадцяти ядерный процесор. що забезпечує швидку роботу.
  • Розроблений новий чіп, що є власністю корпорації. Прототипів ніде не знайдеш. Він забезпечує швидку роботу відео фрагментів.
  • Значно довше зберігає заряд. На відміну від восьмої моделі, може працювати на півтори години довше.
  • Швидка зарядка дозволяє зарядити пристрій за тридцять хвилин.

Одна основна камера дає гарні світлини. Яскравість та охват залишаються на висоті. Фронтальна камера дозволяє робити якісні селфі. Ця модель безперечно унікальна за своїми властивостями. Включає все необхідне для повсякденного користування та роботи.

Нюанси купівлі б/у пристрою

Наявність б/у смартфонів дає можливість купити якісний пристрій за доступною ціною. Під час покупки у попереднього хазяїна краще перевірити усі нюанси роботи. Звернути уваги як на зовнішній вигляд, так і на технічні характеристики. перевірити швидкість реакцій на запити.

Є варіант безпечної покупки. Багато компаній пропонують купити пристрої за доступною ціною. Можливо вибрати смартфон як на сайті, так і у магазині. Усі пристрої проходять ретельний огляд. Перед продажем проводиться діагностика справності кожної деталі. У разі необхідності робиться заміна. Купівля смартфону у профільному магазині дає гарантію надійної роботи.