Усі без винятку банківські установи залучають поручителів у тих випадках, коли клієнт хоче оформити довготривалу позику на велику суму. Поручитель бере на себе таку ж саму відповідальність за виплату кредиту, як і сам позичальник. Якщо через якісь обставини позичальник перестану вносити платежі по кредиту банк має повне право вимагати виплату коштів від поручителя. Іншими словами, поручитель дуже ризикує допомагаючи отримати кредит у банку своєму товаришу чи родичу, і не всі готові піти на такий ризик.

Для справедливості варто зазначити, що громадянин України може отримати кредитні кошти в банку і без поручителів, однак для цього йому потрібно мати ідеальну кредитну історію та довідку про високий рівень доходів з офіційного місця працевлаштування. Великий відсоток населення не може виконати ці вимоги через об’єктивні причини. Тоді як отримати гроші в фінансовій установі в необхідний момент та не залучати при цьому поручителя. Для того, щоб отримати миттєвий кредит на карту без поручителя можна звернутися до перевіреного МФО за наступним посиланням: http://mywallet.ua/ua/bystryj-kredit-bez-poruchitelej/

Що потрібно для оформлення кредиту без поручителів в компанії Mywallet

Основна різниця між банківською установою та компанією Mywallet полягає в тому, що клієнту не потрібно збирати велику кількість документів та чекати декілька днів для схвалення його заявки на отримання позики.Щоб отримати гроші в надійному МФО достатньо мати паспорт, ідентифікаційний код та банківську картку, куди будуть нараховані гроші.

Компанія Mywallet не звертає увагу на погану історію своїх клієнтів та не потребує пояснень, для чого позичальник бере позику. В якості ще одного плюса в скарбничку компанії варто зазначити, що при оформлені першої позики на термін до 30 днів клієнт не сплачує жодних відсотків по кредиту і повертає стільки ж скільки і взяв. Після моменту подачі заявки та начислення позики на вказану карту проходить лише 20-30 хвилин, і вам не потрібно витрачати час на відвідування відділення компанії, все можна зробити на офіційному сайті. Отримати позику без поручителів в компанії Mywallet можуть:

  • Студент;

  • Пенсіонер;

  • Людина з поганою кредитною історією;

  • Пенсіонери;

  • Люди в декреті.

У більшості випадків перераховані вище люди не змогли б отримати позику в банківській установі навіть з поручителем, а компанія Mywallet пропонує своїм клієнтам вигідні умови та якісний сервіс 24 години на добу.