Будучи великими центрами соціальної та економічної важливості у всьому світі, спортивні споруди і рекреаційні споруди необхідно оптимізувати. Це дозволить задовольняти потреби будь-якої діяльності, що проводиться на об'єкті. І дасть можливість приймати сотні або тисячі людей на регулярній основі. З використанням металоконструкцій створюються високоякісні будівельні майданчики. Такі рішення здатні прослужити тривалий період часу.

metalokonstruktsii-vysokoi-mitsnosti

Особливості спортивних споруд

Відпочинок на свіжому повітрі і спортивні заходи є ключовою частиною життя будь-якого місцевого співтовариства. Вони сприяють популяризації фізичних вправ і фітнесу, і надають можливість людям зібратися і провести час разом.

Компанія Салди М пропонує розумне і сучасне рішення. Це економічна, довговічна і міцна конструкція, яка забезпечує цілорічне використання. Розміри і специфікації арочних конструкцій повністю індивідуальні. Це означає, що у нас є можливість працювати з різною висотою і шириною прольоту.

Співпраця з українською компанією Салди М - це:

  • Гарантії якості
  • Можливість сервісного обслуговування об’єктів
  • Точне дотримання договірних термінів
  • Висока міцність конструкцій
  • Адекватна вартість робіт

Більш ніж 20-річний досвід будівництва і ряд комерційних сталевих будівельних проектів, реалізованих в регіонах України, дозволяють нам надавати розробникам повний спектр робіт по виготовленню та встановленню сталевих конструкцій.

Компанія реалізувала ряд великих і середніх проектів, включаючи готелі, прес центр Євробачення 2005, ангари для авіаційної техніки, автосалони, магазини, дельфінарії, спортивні об'єкти та арени: картинг, тенісні корти, льодові стадіони, басейни, спа-центр та багато іншого.

metalokonstruktsiia-dlia-tenisnoho-kortu

Запрошуємо до співпраці з компанією Салди М

Велика частина нашого портфоліо комерційних конструкцій складається з рішень з нержавіючої сталі і тентової тканини. Рішення адаптовані для кожного проекту індивідуально. Пропонуємо звернутися до наших послуг, щоб отримати оптимальний результат.

Компанія Салди М представила лінійку компонентів з нержавіючої сталі для будівництва спортивних споруд. Наша економічна і функціональна технологія ідеально підходить для ремонту і створення спортивних споруд. При наявності додаткових запитань рекомендується звертатися в представництво для отримання консультації.