Коли надворі стає нестерпно спекотно, а відмітка на вуличному термометрі подолала +30, ніхто ж не скасовував вечірні променади чи біготню у справах. Само собою, оптимальним варіантом було б скористатися теплом і сонцем, засмагаючи на березі водойми чи басейну, проте, відпустка не може тривати три місяці, а з’являтися на вулиці необхідно. Звичайно ж, у таких випадках ми радимо відмовитися від щільних тканин, та як альтернативу джинсам і штанам вибрати чоловічі шорти. Їхніми перевагами є як мінімум значно коротша довжина, та безперечно легші матеріали. Виробники намагаються адаптувати продукцію до потреб суспільства і враховувати не тільки візуальну складову, але і сезонність, і комфорт. Саме тому на вулицях ви можете зустріти і лляні вироби, і бавовняні. Вони володіють рядом необхідних ергономічних властивостей, серед яких повітропроникність, здатність відводити вологу від тіла та швидко сохнути. Такі матерії надзвичайно легкі, майже невагомі, що також є позитивним показником, особливо на контрасті з важкою багатошаровістю демісезону та зими. 

Що стосуєть комбінування з різними видами одягу, то тут все інтуїтивно зрозуміло — просторна футболка, пара сандалів, головний убір і образ готовий. Ця річ настільки універсальна, що може супроводжувати вас і на прогулянці, і в поїздці, і у вивченні території готелю, в який ви приїхали відпочивати. Але які саме краще вибрати, чи є правила грамотного підбору?

Звичайно! Краще обирати оптимальну довжину (трохи вище лінії колін, або ж на середину бедра. Обидва варіанти повинні мати доволі вільні штанини, це надасть бажаного відчуття комфорту та дозволить влучити у тенденції сьогодення. Виробники пропонують широкий модельний ряд товарів, які звісно відрізняються кольором, декоративним наповненням та функціональними деталями, по типу кишень, ременів, знімних ланцюжків, тощо. Зустрівшись із таким різноманіттям, радимо обирати не тільки за власними вподобаннями, але й звернути увагу на привід, для якого ви їх підбираєте. Для типового повсякденного використання чудово підійдуть джинсові, навіть з проріхами, необробленим нижнім зрізом. Для походів правильним вибором стануть шорти-карго з великою кількістю накладних кишень, а значить речі першої необхідності будуть поблизу. Дорогою у спортивний зал ви чудово почуватиметеся у трикотажних. А для побачення чи відпочинку на яхті краще вибрати шорти-чіноси, більш класичного стилю. Звичайно, це невеликий перелік відповідностей стилю та приводу і всі ви знаєте, що комбінування стилів зараз вкрай поширене. Тож експериментуйте, відштовхуючись від порад. А придбати брендові шорти ви можете в інтернет-магазині MD Fashion — тут великий вибір, оригінальні товари та висока якість від виробника.