Все частіше ми чуємо про проблеми зі щитовидною залозою. На щастя, обізнаність людей зростає, і багато хто при підозрах захворювання вирішують пройти діагностику. Одне з видів обстеження - УЗД щитовидної залози. У вас є побоювання? Скористайтеся послугами фахівців медічній клініці «UROSVIT, де можна пройти узд щитовидки у Львові у зручний для вас час.

Що таке щитовидна залоза?

Щитовидна залоза - це орган, розташований на шиї, нагадує метелика. Їі основне завдання - вироблення гормонів, необхідних для правильного функціонування організму. З цієї причини, коли щитовидна залоза не функціонує належним чином, це впливає на роботу всього організму. З'являються різкі коливання ваги, випадання волосся, постійна втома і сонливість, а також відчуття холоду і нездужання травної системи.

Симптоми: збільшення залози, відхилення в гормональних тестах, наявність зоба, задишка. Труднощі ковтання, втрата ваги або збільшення ваги, безсоння або надмірна сонливість.

Особливості УЗД щетовідной залози:

  • УЗД - це дослідження, яке проводиться за допомогою пристрою, званого ультразвуковим сканером. УЗД займає близько 10 хвилин. На підставі УЗД можна оцінити розмір щитовидної залози її стан і будову.
  • УЗД щитовидної і паращитовидних залоз безболісно, ​​безпечно і неінвазивно. Шия пацієнта покривається спеціальним гелем в місці розташування щитовидної залози, потім лікар прикладає ультразвукову головку до шиї і переміщує її, щоб отримати найбільш точне зображення щитовидної залози. Збільшене зображення видно на екрані монітора. Результат ультразвукового дослідження щитовидної залози оформляється у вигляді опису з доданою роздруківкою ультразвукових зображень.

Показання до УЗД щитовидної залози:

Ультразвукове дослідження щитовидної залози призначається для обстеження, при можливих відхиленнях в структурі, що дозволяє виявляти кісти, кальцифікати, вузлики і аномальну васкуляризацию. Для відстеження можливих рецидивів, діагностики запальних станів. Завдяки УЗД лікар отримує таку інформацію про орган, як: його розмір і обсяг, а також характеристики паренхіми (однорідність, ехогенність).

У медічній клініці «UROSVIT», є сучасне діагностичне обладнання, тому УЗД щитовидної залози можна пройти з упевненістю і без черг. Запишіться на прийом до фахівця і розвійте всі сумніви.