Швидкі інтернет-оплати для економії вашого часу 

Багато людей для того, щоб оплатити телебачення, інтернет або комунальні послуги, звикли по-старому звертатися до відділення пошти або банку. Інші здійснюють транзакції за допомогою терміналу - безумовно, це зручно і практично. Але це не єдиний варіант! Люди, які йдуть в ногу з часом, уважно придивляються до різних нововведень, інновацій: може бути, від «перевірених способів» вже давним-давно пора відмовитися? 21 століття - це час ергономічності і простоти. Де простіше і зрозуміліше, там і ефективніше. Усі сфери суспільного життя зазнали істотних змін, в тому числі і економічна. У людей змінилося ставлення до фінансів. Наприклад, кредит зараз може оформити навіть 18-річний підліток, причому для цього йому не потрібно йти в спеціальну інстанцію, так як це все можна реалізувати в два кліка в режимі онлайн. Потрібно навчитися отримувати максимум користі з того, що пропонує нам епоха, якою ми живемо.

City24 - трохи подробиць і особиста думка

Якщо коротко - це чудовий платіжний сервіс, який користується цілком заслуженою популярністю останні років вісім. Але основна перевага City24 полягає в тому, що їм можна користуватися з будь-якого пристрою, навіть смартфона. Відповідно, надається можливість проводити фінансові операції де завгодно, незалежно від вашого місцезнаходження. Не має значення, де ви знаходитесь - відпочиваєте вдома на ліжку, їдете в транспорті у справах або насолоджуєтеся природою на березі річки: скориставшись мобільним інтернетом, ви зможете легко перевести гроші на карту або здійснити платіж за реквізитами.

Миттєва реєстрація та простий інтерфейс

Створення особистого кабінету займає буквально кілька хвилин. До свого профілю ви прив'язуєте діючий номер мобільного телефону, а також вводите особисті дані - прізвище, ім'я, по батькові та адресу електронної пошти. І, звичайно ж, генеруєте надійний пароль, що складається з комбінації цифр і латинських букв - запам'ятовувати вам його необов'язково. Так вам стане доступний розширений функціонал у порівнянні з незареєстрованим користувачем.

Сервіс має багато корисних функцій, які можуть вам стати в нагоді в будь-який момент. У Сіті24 можна:

  • переводити гроші на карту будь-якого українського банку;
  • оплачувати комунальні та інтернет-послуги;
  • купувати товари в інтернеті;
  • займатися благодійністю і багато іншого!

Електронні платіжні сервіси - це не тільки сьогодення, а й майбутнє. Може бути, придумають щось нове, але навіщо, як то кажуть, заново винаходити велосипед?