Планове відключення гарячої води в літній сезон доставляє безліч незручностей міським жителям. Для тих, хто не переносить холодний душ і не хоче возитися з підігрівом води в каструлях, справжнім порятунком стане водонагрівач.

Електричний водонагрівачі львів купити можна в нашому інтернет-магазині.

Що потрібно знати про водонагрівачі?

Бойлер – це електричний водонагрівач, який представляє собою нержавіючий бак, всередині якого розміщено ТЕН з автоматикою, що підтримує потрібну температуру. Також бувають газові бойлери, але вони особливо не поширені серед покупців. За типом нагріву водонагрівачі діляться на проточні та накопичувальні.

Також ви можете придбати у нас твердопаливні котли на тирсі.

Бойлер непрямого нагріву є самим ідеальним вибором для кожного. Щоб дізнатися ціну на бойлер варто відвідати інтернет-магазин опалення.

Проточні бойлери мають масу достоїнств. Вони маленькі і компактні, моментально нагрівають воду, при цьому ліміту нагріву обсягу води немає. Це відбувається за рахунок того, що вода в бойлері проходить нескінченним потоком через ТЕН. Вони могли бути популярними, якби не їх істотні недоліки. Перше, такий бойлер повинен мати більшу потужність – не менше 7 кВт. Дана потужність дає величезну навантаження на проводку. Для цього бойлера потрібно трифазне підключення до мережі. І найбільша проблема полягає в тому, щоб оформити документи на дозвіл такого підключення, потрібні великі суми.

Тому найбільш обґрунтованим і недорогим варіантом є накопичувальний бойлер. Він також має і недоліки, і переваги. Працює він за принципом накопичення води в баці, яка гріється, як в електрочайнику.

Накопичувальний бойлер має невисоку потужність приблизно в 2,5 кВт, добре нагріває воду і довго утримує температуру. Напір води завжди чудовий. Обсяг бака можна вибирати, виходячи з кількості осіб у родині: 50 л цілком достатньо для двох, 80 л – для трьох, 100 л забезпечать гарячою водою 4-5 осіб.