Шукаючи квартиру, ми можемо вибрати серед значної кількості доступних приміщень. Це стосується як первинного, так і на вторинного ринку. Зараз багато людей вирішують купувати квартиру у забудовника. Наприклад, River City Житомир користується все більшою популярністю та довірою, яких часто не вистачає при купівлі нерухомості на вторинному ринку.

Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією, доступною на сайті. Це житло класу комфорт+. Є чимало різних квартир: 1, 2 або 3-кімнатні. Їхня площа коливається від 41 до 92 м2 відповідно. Ви можете зателефонувати консультантам, щоб дізнатися більше інформації про ЖК River City. Це чудова нагода інвестувати у своє майбутнє й мати комфортне та престижне житло.

Чому варто купувати квартиру на первинному ринку?

Існує принаймні кілька факторів, через які покупці нерухомості більш схиляються до вибору первинного ринку. Для багатьох із них найважливішим є факт новизни. Так покупець квартири стає її першим власником і не мусить пристосовувати чи ремонтувати квартиру після інших орендарів. Також він може використовувати інноваційні рішення, інфраструктуру й естетику будівлі та самого приміщення.

Цей момент також актуальний для подальшого облаштування та декорування квартири. Абсолютно нові кімнати можна персоналізувати відповідно до ваших уподобань, не турбуючись про проблеми, з якими часто стикаються на вторинному ринку. До них належать:

  • нецікаві інтер’єри

  • застарілі інфраструктурні рішення (старі вікна, негарний фасад будівлі, крива плитка чи навіть такі основні елементи, як ліфт або датчики руху на сходах);

  • технічні дефекти.

Житло в новобудовах має такі переваги:

  • На квартири первинного ринку дуже часто надається гарантія від двох років. А це означає, що у разі технічних несправностей ремонт лежить на плечах забудовника.

  • Такі зручності, як підземний гараж або ліфти, стали стандартними для нових житлових інвестицій.

  • Нові квартири легко адаптувати до ваших потреб. Стандарт забудовника дозволяє будь-яке розташування кімнат без необхідності видаляти рішення від попереднього орендаря.

  • Додаткові витрати, пов'язані з купівлею квартири у забудовника, відрізняються від тих, що стосуються квартир на вторинному ринку. Це пов’язано з додатком на цивільно-правові операції або податком на купівлю квартири.

Які недоліки квартири від первинного ринку?

Звичайно, варто також подивитися на іншу сторону медалі. У порівнянні з вигідними сторонами житла на первинному ринку, будь-які недоліки легше сприймаються та навіть перетворюються на переваги.

Однією з ситуацій, що часто виникає при купівлі нового житла, є тривалий час реалізації. Деякі з проданих квартир будуть доступні лише через кілька років, хоча це не завжди так. Не всім подобається очікувати не нерухомість. Однак, це дає значно більші можливості, щоби спокійно планувати простір у квартирі чи збирати бюджет на ремонт кімнат. Ще один момент стосується бюджету. Ціна квартир на первинному ринку рідко піддається обговоренню, тоді як вторинний ринок порівняно відкритий для пропозицій.

Інвестувати у квартиру на первинному ринку – це не просто інвестувати в саму нерухомість. Ви отримуєте як ключі від квартири, так і доступ до ряду додаткових послуг. Наприклад, паркувальних місць, складських приміщень, дитячих майданчиків або додаткових нестандартних рішень, таких як стійка реєстрації, тренажерний зал або парковка для велосипедів. Зважайте на переваги та недоліки нового житла, щоби прийняти зважене рішення.