Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності - саме таким чином розшифровується абревіатура в назві статті. З розшифровки зрозуміло, що документ є обов'язковим для всіх водіїв, охочих на законних підставах пересуватися на особистому транспорті по території України.

Відсутність страхового поліса ОСЦПВ спричиняє не тільки накладення адміністративного штрафу, а й необхідність самостійної оплати ремонту транспортних засобів, які постраждали в ДТП, а також - при необхідності - лікування постраждалих пасажирів. Це практично напевно багато разів перевищує суму, яку необхідно віддати за оформлення полісу. Часто поліс ОСЦПВ ще називають як поліс ОСАГО і це абсолютно нормально, бо це просто російська абревіатура того самого поліса.

Переваги оформлення страховки в компанії «Salamandra»

Страхова компанія пропонує оформлення електронного полісу, який має певні переваги:

  • вам не потрібно возити з собою додатковий паперовий документ;
  • поліс неможливо втратити і неможливо підробити;
  • перевірка документа співробітником національної поліції займає лічені хвилини; всього лише за номером, вказаним на страховці, фахівець може знайти всю необхідну інформацію.

Оформити поліс дуже просто: достатньо зайти на сайт страхової компанії, у відповідному розділі ввести свої дані, провести оплату і очікувати готовий бланк на електронну пошту.

Законодавчо встановлені наступні ліміти виплат:

  • на відновлення транспортних засобів - 130000 гривень;
  • на відновлення життя і здоров'я постраждалих в ДТП осіб - 260000 гривень.

Тільки в компанії «Salamandra» ліміт на відновлення транспортних засобів збільшений на 100 тисяч грн. і становить таким чином 230000 гривень! Це незаперечна перевага даної пропозиції, якою не слід нехтувати.

Зверніть увагу на те, що електронний варіант поліса має аналогічну з паперовим юридичну силу.

Вартість e-поліса 

Ціна готового продукту залежить від міста проживання застрахованої, а також від габаритів транспортного засобу. У всіх випадках має місце пряма пропорція: чим більший об'єм двигуна / габарити ТЗ, а також чим більше населення міста проживання, тим дорожче доведеться заплатити за електронний бланк.

Як придбати страховку

Досить вибрати тариф і приготувати три документа:

  • водійські права;
  • техпаспорт;
  • ІПН.

Після того, як ви проведете оплату, поліс буде в найкоротші терміни доставлений вам на електронну адресу.