Потрібен надійний постачальник газу та електроенергії житомир?  У такому разі вам варто відвідати сайт компанії ТЕК та ознайомитися з її пропозицією!

Продавець електроенергії - це особи, які проводять розрахунки із споживачами за спожиту енергію. Споживачі енергії мають право змінити постачальника без будь-яких витрат.

Перш за все, почніть з перевірки, чи працює даний продавець у Житомирі. Як перевірити? Найпростіший спосіб - використовувати порівняння цін на енергію. Ввівши поштовий індекс, ви автоматично побачите тільки ті пропозиції, які доступні в вашому регіоні. По-друге, вам потрібно подумати про те, чого ви чекаєте після зміни продавця. Ви піклуєтесь про заощадження, більш зручне обслуговування або просто про інші способи розрахунків? Більшість з нас, приймаючи рішення про зміну постачальника електроенергії, керується тільки одним критерієм: ціною на електроенергію. Нам здається, що чим нижче, тим краще. Однак слід пам'ятати, що ваша мета - не зниження ставки в контракті, а довгострокова економія грошей.

Як вибрати постачальника електроенергії?

1. У різних постачальників ціни на торговий збір, тобто просто на послугу, різні. Розмір цієї комісії залежить від частоти виставлення рахунків, але вам також слід звернути увагу на те, чи є ставка комерційного збору незмінною протягом усього терміну дії контракту. Комісія тим нижче, ніж автоматизований процес зчитування даних. Якщо буде встановлено електронний лічильник електроенергії, то розмір плати напевно буде менше.

2. Порушення будь-якого контракту має певні наслідки. Тому необхідно перевірити, на який період був укладений ваш поточний договір і які витрати пов'язані з можливим достроковим його розірванням.

3. Гарантія фіксованої ціну на весь термін дії контракту є реальним перевагою, особливо з урахуванням прогнозованого зростання цін на енергоносії. Однак може трапитися так, що аналітики помиляються, тому варто підписати контракт, наприклад, на 2 роки, і після закінчення цього часу мати можливість скористатися більш вигідною пропозицією.

4. Часто виявляється, що, змінивши продавця, ви отримаєте щось безкоштовно, наприклад, електрику на кілька місяців безкоштовно або безкоштовний телефон за контрактом. Варто подивитися, чи немає в дрібному шрифті того, що ви повинні робити, або скільки потрібно заплатити, щоб зробити це дійсно безкоштовним.

5. Де знаходяться приміщення нового продавця, чи можна зв'язатися з новим продавцем по телефону або через Інтернет у будь-який час дня і ночі, чи буде виставлений один рахунок-фактура або два окремі рахунки-фактури?