Як лідери у сфері перекладу клінічних досліджень, ми у бюро перекладів Glebov пропонуємо виняткові послуги для одних з найбільш регламентованих послуг у світі. Ми працюємо з лінгвістами, які гарантують експертні знання в цій галузі, забезпечуючи якісний переклад в рамках встановленого дедлайну.

Переклади у галузі клінічних досліджень

У бюро перекладів Glebov ми розуміємо, наскільки важливі клінічні дослідження в глобальному масштабі. Ця галузь тестує фармацевтичні препарати та ліки, від яких залежить здоров’я та гарне самопочуття багатьох людей, сам тому правильний переклад клінічних досліджень має вирішальне значення для уникнення потенційно небезпечних непорозумінь. Незалежно від того, чи потрібні вам клінічні випробування, звіти про надане лікування, історія хвороби пацієнтів або будь-яка інша перекладена клінічна документація, наші лінгвісти пропонують переклади більш ніж 140-ка мовами.

Переклад у галузі клінічних досліджень у глобальному масштабі

Тисячі ліків проходять клінічні дослідження та випробування по всьому світу, і кожне дослідження та випробування повинне дотримуватися суворих правил і обмежень, які можуть відрізнятися в різних країнах. Для введення лікарського засобу в глобальне користування – воно повинне відповідати законним вимогам до клінічних випробувань в кожній країні та мати необхідні результати досліджень та звіти, також необхідно надати якісний переклад результатів досліджень як правило з англійської на українську з нотаріальним засвідченням.

Тут, у бюро перекладів Glebov, ми тісно співпрацюємо з клієнтами, щоб перекласти ці документи кожною необхідною мовою, гарантуючи їх точність, без жодних шансів на непорозуміння. Ми маємо досвід роботи з провідними клінічними дослідницькими організаціями та фармацевтичними компаніями у медичній галузі.

Точний клінічний дослідний переклад від експертів у цій галузі

Кожен з наших перекладачів клінічних досліджень має принаймні 3-річний досвід роботи у фармацевтичній галузі як перекладач, гарантуючи цим нашу максимальну якість послуг. Окрім цього, ми гарантуємо, що кожен документ відповідає суворим нормам галузі та є локалізованим залежно від країни та регіону спрямування. Наші послуги з перекладу клінічних досліджень включають наступні сфери, але не обмежуються ними:

  • Клінічні дослідження
  • Клінічні протоколи
  • Бланки звітів
  • Завірені зворотні переклади
  • Інформаційні форми про згоди
  • Анкети
  • Посібники для лікарів та пацієнтів
  • Інформаційні листівки для пацієнтів

Якість у бюро перекладів Glebov

Саме поєднання знань, талантів та відданості справі допомогла нам стати одним з найбільш популярних бюро перекладів. Зв’яжіться з нашою командою вже сьогодні та дізнайтеся більше про наші послуги. Ми у бюро перекладів Glebov завжди раді допомогти.