Бажаєте замовити для когось із рідних надійний, гарний та відмінної якості пам'ятник в Західній Україні таким чином аби віддати данину пам'яті та поваги? Для того аби ви змогли по найкращій вартості замовити пам'ятник від виробника, зовсім не потрібно робити нічого нереального. Сьогодні хочемо запропонувати вашій увазі https://monogranite.com.ua/,    відому українську компанію «MonoGranite», котра пропонує всім жителям Західної України можливість за найкращими цінами купити стовідсотково якісні пам'ятники від виробника.

Особливості компанії та її асортименту

Перш за все хотілося б відзначити, що компанія «MonoGranite» – команда професійних та досвідчених майстрів, дизайнерів, художників та скульпторів, фахівців та архітекторів, що якнайкраще знають як саме створювати ідеальні 3D моделі пам'ятників. Компанія працює в цій сфері досить довгий час під час якого було накопичено безліч знань та напрацьовано кваліфікацію, котра дає чудову можливість створення пам'ятників незалежно від ступеня складності. 

Спеціалісти компанії https://monogranite.com.ua/ займаються створенням меморіальних надгробків з натурального каменю та спеціалізуються на їх встановленні на всіх кладовищах України. Зокрема в асортименті завжди можна замовити пам'ятники:

 • одинарні;

 • одинарні класичні;

 • одинарні комбіновані;

 • одинарні ексклюзивні;

 • подвійні;

 • подвійні класичні;

 • подвійні комбіновані;

 • подвійні ексклюзивні;

 • дитячі;

 • дитячі класичні;

 • дитячі комбіновані;

 • дитячі ексклюзивні.

В роботі тут використовують камінь, що його було видобуто на українських та закордонних родовищах. Зокрема зараз ми ведемо мову про високої якості мармур з гранітом, габро з базальтом та лабрадоритом й іншими різновидами граніту. В асортименті є відмінна палітра відтінків та кольорів завдячуючи чому спеціалісти можуть створювати для клієнтів унікальні авторські композиції, що на всі 100% задовольнятимуть вимоги кожного клієнта. 

На кожен представлений в онлайн каталозі https://monogranite.com.ua/ гранітний виріб, а також на авторські роботи надається гарантія від виробника аж на цілих десять років. Зараз тут діє гарна акція, а саме художні роботи в подарунок. Якщо ви замовляєте пам'ятник на весну, провідні спеціалісти MonoGranite запропонують приємну знижку в –10%. 

Пам'ятники на могилу – це гарний спосіб увіковічити пам'ять про близьку людину. Тому знаходячись в пошуку надійної та перевірної компанії-виробника пам'ятників, довіряйте лише найкращим своєму роді. Саме такою цілком заслужено вважається компанія MonoGranite. Придбати пам'ятник на території Західної України можна в комфортній для вас атмосфері, не виходячи з дому, роботи чи іншого місця де ви зараз знаходитеся. Крім того, при необхідності ви зможете відвідати стаціонарний офіс компанії та підібрати пам'ятник на могилу уже безпосередньо тут.

Незалежно від того, бажаєте ви замовити пам'ятник на могилу в Західній Україні за індивідуальним ескізом чи може хотіли б обрати щось з уже наявних варіантів, звертайтеся. Спеціалісти з радістю допоможуть у створенні оригінальних та красивих ритуальних пам'ятників. Вони також будуть готові абсолютно безкоштовно проконсультувати вас, відповісти на цікавлячі вас запитання та професіонально допомогти.